Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire az autó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire az autó számít a lányoknak?

Figyelt kérdés

A történtet úgy kezdődik ma jött ki egy német rap zene, néztem a klippet és volt benne egy M6-os BMW. Haveromnak szóltam szüleitől kérje el mert nekik is van egy M6 cabrio. Mi elcsatangoltunk vele délután városba és szinte minden lány minket nézett. Nem mondom nem jött be. De eléggé elbizonytalanít már ez a világ hogy ez jön be nekik. Amúgy egy opel-om van na arra tudjátok ki néz, max az autómosó fiú.:)

Lányok most minden álszentség nélkül, tényleg az autóra vágytok vagy sem?


2015. ápr. 23. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ismerősnek mondta egy csaj ha szerez egy x6-ost akkor megdughatja sőt járni fog vele:D

Szóval szerintem a nem számít:D

2015. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te is megnézel egy ferrarit, és én is ezzel mi a gond?
2015. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem meg egy régi renault megane-m van, hol érdekel engem hogy milyen a pasi kocsija, guruljon és kész.
2015. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ez számítana, akkor a jelenlegi barátommal össze se jövök, mert nekem is drágább autóm van, amit mai napig nem értem minek kaptam… nekem az se baj, ha valaki szeret buszozni, én is szoktam.
2015. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy jò kocsit te is megnèzel, nem? Akkor nekünk mièrt ne lehetne...
2015. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a baj azzal, ha egy lánynak tetszik egy jó kocsi és megnézi. Nem kell ebből is értelmetlen következtetéseket levonni. A fiúk talán nem nézik meg a jó kocsikat? De. Akkor?
2015. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát ez hülyeség!

Én majdnem megbúboltam, amikor kocsit vett, egy BMW-t. Azóta is haragszom rá érte, hogy arra volt pénz, nekem meg azt mondta drága az együtt élés. Sose felejtem el és akárhányszor a kocsira nézek csak ez jut eszembe.

2015. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én autófényezőnek tanulok ugyhogy nekem fontosok..
2015. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
2015. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
nekem egy nagyon kedves lány ismerősöm fejtette ki, ha társkeresőn olyan fiút lát akinek úgy van képe, hogy buszon ül azon szépen átskilik akárhogyan is nézki mert neki túl körülményes elmenni busszal randira érte érte kell menni, és nekem is azt ajánlotta, hogy legalább álljak oda valami A8 mellé ha már nekem nem futja rá szóval ja
2015. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!