Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy 25 feletti srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy 25 feletti srác, és ittasan, meg egyébként is ölelgetné, puszilgatná sűrűn a 17 éves lánytestvérét, az nem lenne fura nektek?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha rossz témakör.

2015. júl. 11. 10:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Romák esetében nem fura, szokott ott más is lenni.
2015. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de nem roma
2015. júl. 11. 10:41
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Akkor csak szzokatlan, de nem fura. Biztos hihetetlen számodra, de vannak olyan testvérek akik nem utálják egymást. :)
2015. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
azért az már tényleg fura, h ha roma, akkor ez, ha nem roma, akkor meg semmi nem lehet. Az előítélet, egyébként sose tudni, h kinél mi van otthon.
2015. júl. 11. 11:20
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
Nekem fura lenne.
2015. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A 25 éves bátyód is kiírta a kérdést, miszerint a 17 éves lánytestvére a szomszéd szobában dug és áthallatszik. Féltékeny volt és zavarta, hogy még mindig szűz és a testvére is elutasítja a kedveskedését.


A testvéreddel szülök jelenlétében (ha ketten beszélitek meg ott valami hiba is becsúszhat) beszéljétek meg a dolgokat!


Persze, ha mindkét kérdést te írtad ki és csak unatkoztál a szünet miatt, akkor tekintsed tárgytalannak a válaszomat.

2015. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#4 azt mondtam mindkét esetre hogy ez normális, nem tudom mi a bajod. Ha Dorne-it mondtam volna akkor is így reagáltál volna? Neked vannak előitéleteid, nem nekem.
2015. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

romák esetében fura, ott szokott más is lenni

+ egyébként csak szokatlan az nem ua. - fehéreknél miért ne lehetne más is annyi erővel?


most ez a dorne a trónokból lenne?

2015. júl. 11. 16:34
 9/16 A kérdező kommentje:
#6 azt sztem más írhatta ki, aki tényleg unatkozott, ennek a vicceskedése akart lenni valószínűsítem :)
2015. júl. 11. 16:36
 10/16 anonim ***** válasza:
#8 Más kultúrák, más szokások. És igen, Dorne, a trónok harcából.
2015. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!