Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy nem törődnek velem a nők?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok nőcsábász típus, sőt el sem tudnám képzelni, hogy olyanná váljak. Ráadásul csak beszélgetés, ismerkedés céljából vagyok fent

egy társkereső oldalon, ahol - igaz -, már több nőnek is írtam levelet, de csak odáig jutottam el, hogy ötből ketten ránéztek az adatlapomra, de nem válaszoltak az üzeneteimre.

Úgy vélem, nincs semmi gond a bemutatkozó szövegemmel, mert leírtam benne, hogy milyen témák, zenék (stb.) érdekelnek, és hogy az ismerőseim milyen embernek tartanak. (Profilképpel is rendelkezem.)


Nem értem, miért éppen az "ecsetfejűekhez" vonzódnak annyira a lányok,...

a folkerekhez/metálosokhoz pedig miért nem.?..


(Tudom, hogy az "élőben" történő ismerkedés lenne az igazi, de sajnos, olyan még egyszer sem jött össze. Neten viszont 2012-ben már sikerült "szereznem majdnembarátnőt".)


2015. júl. 11. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Neten sokkal nehezebb felkelteni az érdeklődést, egyrészt a túlkínálat miatt, másrészt az ismerkedés jellegéből eleve adódik egyfajta bizalmatlanság.

A személyes ismerkedéssel hasonló a helyzet, ha a leszólításokra gondolsz.


Próbálj inkább keresni valami közösséget, ahol veled egykorúak vannak, és apránként alakul ki az érdeklődés egymás iránt, ahogy jobban megismeritek egymást.


Én kb. két évig ismerkedtem neten sikertelenül (volt sok randim, de senkinél nem volt "húha"-érzés), de személyesen sem volt jobb a helyzet, hiába szólítottak le többen, hiába jártam szórakozni, ismerkedni...

Aztán egy közös társaságban ismertem meg valakit apránként, és szerettem bele nagyon.

2015. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!