Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jár folyton ő a fejemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár folyton ő a fejemben? Lehet, hogy csak azért mert jólesik, hogy végre törődnek velem?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt barátom, és eddig nem is nagyon ismerkedtem senkivel, mert akik akartak volna tőlem valamit, ők nekem nem tetszettek, szóval így nem is nagyon volt semmi.


Viszont most van egy srác, egy ideje beszélünk, lehet, hogy találkozni is fogunk. Eleinte nem jött be, de most már ott tartok, hogy mindig ő jár a fejemben. Viszont nem tudom elképzelni, hogy részemről ebből lehetne több.


De akkor miért gondolok rá állandóan? Lehet azért, mert eddig még nem volt senkim, és most meg jó, hogy valaki végre törődik velem?


2014. máj. 20. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
gondolom megkedvelted a személyiségét..
2014. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig... ha állandóan rá gondolsz, akkor épp csak olyan buta/tapasztalatlan vagy, hogy nem vetted még észre: beleszerettél a személyébe. :) Így jártál, kedves... ;)
2014. máj. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!