Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Fesztiválokon könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fesztiválokon könnyen belementek egyéjszakás kalandokba?

Figyelt kérdés
2015. júl. 11. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Így se, úgyse, amúgy se.
2015. júl. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Semmilyen körülmények között nem megyek bele egyéjszakás kalandba.
2015. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
igen, és ennek egy oka van: ott a sátor, nem kell olyan messzire menni hogy 'legyen hely' (bár nem tapasztalatból beszélek) de ha belegondolsz elég logikus
2015. júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Megint megjöttek a gondolatolvasók, akik úgy hogy nem is ismernek tudják, hogy te miben lennél benne és miben nem.


Nem, én se lennék benne egy éjszakás kalandban, tök mindegy, hogy épp fesztivál vagy sem. Semmilyen körülmények között nem. Nem értem miért hiszi itt 1-2 jómadár azt, hogyha valaki híres vagy a többség szerint jóképű, akkor azok a nők, akikbe még szorult tartás és alapból sem fekszenek össze bárkivel, azok is rögtön szét teszik a lábukat. Ez aztán a logika.


Első két válaszoló: én felpontoztalak titeket. ;)

2015. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
r3d4me - Csak a magad nevében beszélj, én is azt teszem, és ha én azt mondom, hogy nem megyek bele egyéjszakás kalandba, akkor az úgy is van (30 éves nő vagyok és sose volt egyéjszakás kalandom, soha nem vágytam rá), akár elhiszed ezt, akár nem, akár nullára is lepontozhatsz, de ha személyesen állnál elém ezzel, nem köszönnéd meg, amit kapnál érte, töketlen barom...
2015. júl. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
#3: Egyetértek! Olyan különös, hogy egy nő sem menne bele egyéjszakásba, de akárhol, VOLT-on, Szigeten, Soundon, ha körbenéztek, minden bokorban, sátorban, autóban éppen dugattyúznak valakit. (Gondolom, nem a homokosok aprítják egymást a dzsindzsásban.)
2015. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Nos, én nem járok ilyen fesztiválokra, kezdjük ott, nekem ezek drága mulatságnak számítanak.
2015. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4%

#6 igen és nem csak párok ezek. :D


de nem arról van szó hogy fesztiválon megbolondulnak a lányok hanem aki egyébként is kapható lenne rá, az szerintem könnyebben belemegy

2015. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

"Olyan különös, hogy egy nő sem menne bele egyéjszakásba, de akárhol, VOLT-on, Szigeten, Soundon, ha körbenéztek, minden bokorban, sátorban, autóban éppen dugattyúznak valakit."


És? Azért mert itt kb 5 nő most azt mondta nem menne bele egy éjszakásba, az azt jelenti rögtön, hogy egy nő se menne bele? Hidd el sokan belemennek szégyenszemre a "dugjunk olyanokkal, akinek sokszor a nevét se tudom" típusú egy éjszakás dolgokba.


De attól, hogy te a fesztiválon ezt tapasztalod, még van kivétel bőven.

2015. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
Én belemennék. Izgat a dolog, hogy még a nevét sem tudom, de nagyon bejön...de tényleg nagyon be kell, hogy jöjjön, mert utálok vetkőzni-öltözni, meg a jó bulit sem hagyom ki szívesen :) meg kell egy jóadag pia is hozzá :D meg max 1 srác, nem úgy hogy óránként mással :D
2015. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!