Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "művésznő" kifejezést csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "művésznő" kifejezést csak negatív értelemben szokták használni egy olyan emberre, aki nem művész? 22 L

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy így hívnak a kollégák a munkahelyemen, az öltözködésem és az egyéniségem miatt. Nem igazán tudom, hogy ez most pozitív vagy negatív rám nézve.
2015. júl. 11. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Hát az attól függ, hogy úgy néznek e rád mint egy kiváló kolléganőre tekintéllyel, vagy mint egy nagyon dögös nőre.
2015. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Az attól függ, hogy a tehetségére teszünk megjegyzést, vagy az allűrjeire.


Első esetben pozitív, második esetben bizony negatív értelme van.

2015. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem csak negativ értelemben, de nem kimondottan pozitiv. A kilogsz picit a sorbol -tol a kéjhölgyig átfogja a palettát. Akár az is lehet, hogy egy mokamester csak ugy rádaggatta. Érdemes picit odafigyelned azért az öltözködésedre és az "egyéniséged" kifejezésére ha hosszabb távra tervezed ezt a munkádat.
2015. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Általában a különc, vagy élvhajhász nőkre szoktam használni. Nem azért, mert lenézem őket, hanem mert az életvitelünk totálisan más, és az ismerőseim között köztudott, hogy én meg nemigazán rajongok a művészetekért.
2015. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Lehet pozitív is. A hangsúlytól függ, illetve a közben elejtett gesztusoktól, mimikától. Kissé külön utakon járhatsz, nincs ezzel gond.
2015. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 opened paradise ***** válasza:
Valószínűleg negatív. Pozitív dolgokat nem nagyon emlegetnének és nem is a hátad mögött.
2015. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hacsak nincs valami hobbid (akár alkotó, akár előadói), akkor 100%, hogy negatív. Ez olyan, mint valakit primadonnának hívni.
2015. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noren1989 ***** válasza:

Életművésznek tartanak...nem feltétlenül jelent jót.

25/F

2015. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik kolléganőm divattervezőnek tanult.Kapott a szüleitől karácsonyra egy varrógépet és még a munkahelyen eltöltött idő egy részét is arra fordította hogy bugyikat,melltartókat,ruhákat,szoknyákat rajzolt/tervezett.Én őt hívtam művésznőnek.Persze nem pejoratív értelemben.Nagyon élvezte ezt az egészet én pedig felnéztem rá hogy mennyire ügyes.Igaz a munkát utálta(telesales-esek voltunk),de a tervezést imádta.Nem tudom most mi van vele,de nagyon bízom benne,hogy megtalálta a számítását és azt csinálja amit szeret,mert akkor biztosan nagyon boldog.
2015. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!