Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon beteg dolog lenne ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beteg dolog lenne ez reggelre?

Figyelt kérdés
Nálam alszik a lány barátom, nem alszunk egy ágyban. De ahogy felébredtem meghallottam ahogy hangosan szuszog, és olyan édes, hogy arra gondoltam, oda ülök az ágy mellé és hallgatom. Mennyire lenne beteg ha bealudnék ülne ott az ágya mellett és reggel észre venné ?
2015. júl. 12. 02:54
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Tök mindegy, ne csinálj ebből ügyet.
2015. júl. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
többet nem fog nálad aludni :D
2015. júl. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lány barátod, ergó nem jártok. Ha nem is beteges, zavaró, ilyenkor ne csak a te saját szemszöged nézd (nem tapiztam, nem volt bennem semmi szexuális szándék, engem tényleg az édes szuszogása bűvölt el, olyan aranyos), ez számára akkor is ijesztő és átlépi az intimszférát. Arról nem is beszélve, hogy még egy mélyalvó is felébredhet éjjel, eleve az emebri szervezet esténként szakaszosan piheni ki magát, legalább 3-4-szer felébredünk. Ha pedig pont ilyenkor moccansz akár csak egy centit is ami hangot ad ki... vagy épp addigra kell kimennie WC-re... csak reggellel számolni, ez butaság.
2015. júl. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!