Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg dolog hogy nem érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg dolog hogy nem érdekel a csajozás?

Figyelt kérdés

Az utolsó kapcsolatomnak lassan egy éve vége van, kb. fél éve voltam utoljára lánnyal. De valamiért eszembe sem jut, hogy "jajj, de rossz egyedül" meg nem zavar hogy szingli vagyok. Egyszerűen nem érzem hogy kell valaki. Gondolom még nem jött szembe a megfelelő nő.

De baj az ha eszemben sincs keresgélni és direkt ezt vagy azt csinálni, hogy legyen esélyem csajozni, meg nincs kedvem taktikázni és a szokásos hülyeségekhez? Pl.

nem akarok randizni. Minden egyes randi ugyanazzal a szokásos távolságtartós töketlenséggel indul,aztán a sablon kérdések meg a sablonválaszok, brrr :D

Velem van a gond?

23/F


2013. márc. 23. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem:D a te korodban nőként ugyan igy éreztem.
2013. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Christian Death ***** válasza:
Nem beteg dolog, van idôd még, még egy 5 évig bulizz a haverokkal..
2013. márc. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miért lenne beteg dolog? legalább te nem vagy egy párkapcsolat nélkül élni nem tudó ember :)
2013. márc. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ipso ***** válasza:

Szerintem nem az a baj, hogy nem érdekel a csajozás. Az rendben van. Az viszont baj, hogy ilyeneket gondolsz:


1. "még nem jött szembe a megfelelő nő"

2. "Minden egyes randi ugyanazzal a szokásos távolságtartós töketlenséggel indul, aztán a sablon kérdések meg a sablonválaszok"


Az első azért marhaság, mert a megfelelő lány nagyon ritkán fog veled szembejönni csak úgy, aktívan keresni kell, és próbálkozni.


A második meg azért, mert a sablon csak a kezdeti duma, egy szükséges rossz. Illetve még csak nem is kötelező: el lehet térni tőle, ha zavar, és lehet, hogy a következő lánynak pont ez fog tetszeni.


Szóval nincs baj azzal, hogy most éppen nem akarsz csajozni, de ha majd akarsz, akkor ne így állj majd hozzá.

2013. márc. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs! Pontosabban én ezt nem érzem rossznak. Én is így vagyok már 2 éve... 2 éve élvezem az életemet!


Bárkivel leállok beszélgetni legyen az fiú vagy lány, és nem kattog rajta az agyam hogy felszedjem, megadja e a számát, lesz e belőle valamit. Kicsit se érdekel hogy látom e még egyszer vagy sem.

2013. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!