Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egész nap az exemen jár az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész nap az exemen jár az agyam! Csakhogy már 3 éve nem beszéltünk, és eddig nem érdekelt! Mi ez?

Figyelt kérdés

hosszú ideig keresett még, próbálta velem tartani a kapcsolatot (internet) a szakítás után - én nem reagáltam, mert nem érdekelt. Most pedig csak rá tudok gondolni egész nap... úgy ,hogy 3éve nem érdekelt, és amennyire lehetett elkerültem (nemis futottunk össze soha).

Nem értem magamat.... mi lehet ez, és mért ennyi idő után jön elő??? Volt valakinek hasonló?


2015. júl. 12. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi történt, h eszedbe jutott?
2015. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
összefutottam egy közös ismerőssel, aki mondott róla pár dolgot
2015. júl. 12. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor sztem, csak feltört benned néhány szép emlék. Ettől pedig elöjött egy kis ragaszkodás. Nem gondolnám, h nagyobb jelentőséget kell adni neki. Majd elmúlik, általában nem véletlen lesz vége egy kapcsolatnak, nem működött. Valószinü nem müködne továbbra sem...
2015. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha eszembe jut(4, talán 5 éve mentünk szét), de hogy egész nap a fejemben járna az túlzás, csak sokáig voltunk együtt, úgyhogy elég sok mindenről be tud ugrani(de nem kezdeném újra, vagy ilyesmi, határozottan nem működött).
2015. júl. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
18 eves voltam, amikor az elso szerelmemmel osszejottunk. Kb fel ev mulva vege lett,soha tobbe nem lattam ot.Nem olyan regen a tesom osszefutott ezzel a ferfival,es persze elujsagolta nekem.Azota naponta tobbszor eszembe jut,hol egy kozos kedvenc dalrol,hol errol, hol arrol...valamirol.A gaz az, hogy 40 evvel ezelott voltam 18.
2015. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!