Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerre két pasival szexkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre két pasival szexkapcsolat? Valaki volt már így?

Figyelt kérdés
Mindkettőjükkel voltam már, de most lehetőségem lenne parhuzamosan lenni velük, perszr ők nem tudnának egymásról. Kapcsolatot őkse és énse akarok. Mi a véleményetek? Belemenjek igy vagy válasszak csak egyet?
2015. júl. 12. 14:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Abszolút a magánügyed, én a lelkiismeretedre bízom.


23/F

2015. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam igy, de nem is járok a pridera.
2015. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Bele! Miért ne?
2015. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát nem vagy egy családcentrikus gondolkodású, de a te dolgod.
2015. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A te dolgod, szerintem tisztességtelen, a férfiaknak is vannak érzéseik, de ha egyikőtöknek se probléma, akár hármasban is lehettek. Én sose vágytam ilyenre.
2015. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
A szexkapcsolat elméletileg csak a szexról szól, semmi okuk nem lenne féltékenykedni egymásra, akár el is mondhatnád nekik, hogy mással is összejársz.
2015. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

nagyon izgalmasan hangzik, és nyilván kellemes időszakod lenne az biztos. csak van néhány hátulütője:

- hogy el tudsz-e számolni a lelkiismereteddel. ez a kisebb gond

- ha terhes leszel, és nem tudod, h kitől!!!

- betegséget kapsz el ill. adsz tovább

- rádszáll a rossz karma

2015. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7 betegséget nem kapok el mert eddig se kaptam el tőlük

a karma meg szerintem nem örök hűséget ígértem nekik sőt nemis járunk szóval ez karmikusan se okozhat nagy bajt

2015. júl. 12. 16:28
 9/18 anonim ***** válasza:

Tudják, hogy csak szexkapcsolat, ők is így gondolják, hogy nem kell több?

Egyébként attól, hogy még nem kaptál el semmit, nem jelenti azt, hogy nem is fogsz, egy szép kis gomba is elég.

2015. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én most így vagyok, az egyikkel több éve tart, a másikkal néhány hónapja. Tudnak egymásról és nincs belőle probléma, hiszen nekik sem én vagyok az egyetlen.
2015. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!