Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges a jó egyetemi csoporttársi viszonyból, barátságból később valami több?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyunk, én vagyok a lány,és egy rugóra jár az agyunk, megbeszéljük sokszor az életünk fontos dolgait egymással, sokszor egészen eszmei témákról,néha szentimentálisabb stílusban, és tényleg jól el tudunk beszélgetni. :) Sokszor meg tudom nevettetni,én vagyok a lány,és mindig meghallgatom a problémáit, kiönti a lelkét olykor. Alapvetően zárkózott srácról van szó,nem volt még párkapcsolata. Úgyérzem szellemi téren abszolút passzolunk,de külső terén a cicababásabb lányok jönnek be neki,főleg a szőkék, én pedig ennek ellenkezője vagyok.
2015. júl. 12. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg kell próbálnod picit komolyabban kezdeményezni, aztán kiderülne, mi is lehet ebből. Ha ennyire jóban vagytok, lehet, hogy alakulhatna több is. A külső egyébként nagyon nem minden, sokszor veszem észre magamon, hogy olyan lányok vonzanak, akik egyébként nem feltétlen egyeznek az ideálommal.


23/F

2015. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet!

Erre még nem volt példa a világtörténelemben. Ilyen hogy egyetemi vagy pályatársak összejöttek voltak még sosem volt.

2015. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az hogy külsőre mi az ideálja általában addig számít, amíg olyan helyen ismerkedik ahol a külső dominál, pl egy esti bulin nem hozzád menne oda, ha nem ismeritek egymást. De ha a kapcsolat/barátság úgy kezd kialakulni hogy sokat beszélgettek, akkor a külső nem lesz annyira fontos. Ha jól kijöttök, akkor minden gond nélkül beléd szerethet. Ha mégse, akkor nem azért mert nem vagy szőke cica, hanem mert mégsem fogtad meg semmivel annyira vagy túlságosan is összebarátkoztatok. De ez inkább a másik irányba szokott működni, a legtöbb lány ismerősöm hisz a fiú lány barátságban, a fiú ismerőseim nagyobb része nem. Legalább is megdugnäk a lányt, ha úgy alakulna. De ha ti tényleg jóban vagytok, és feltételezzük hogy meg is ..., akkor ha emellett még normális is, akkor szinte biztos, hogy összejönne veled. Szerintem hívd el valahova ami nem egyértelműen randi de lehetne az is, aztán nézd meg hogy reagál, esetleg utána elhív-e ő is.

23L

2015. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek. A barátomnak is a "bögyös, faros, úgy takaros" lányok jöttek be, én meg totál az ellentéte vagyok. De összeismerkedtünk, rengeteget beszéltünk és belém szeretett. Azóta imád kívülről is:P

Szóval a külső tényleg addig számít, míg olyan helyen ismerkedik az ember, ahol csak a külső alapján tud ítélni.

Meg merem kockáztatni, hogy a srác már most többet érez, így szokott ez lenni..:D Szerintem próbálj meg néha kicsit félreérthető dolgokat tenni, amik beleférnek egy barátságba, de azért elgondolkodik rajta az ember, hogy ez most még baráti vagy sem. Egy ölelés, simogatás a megfelelő időben:P És nézd a reakcióját:)

2015. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!