Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy lehetséges, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehetséges, hogy a fiatal nôk legaláb fele felháborodik, ha azt mondja valaki, hogy "Az asszony verve jó. ", a Szürke 50 árnyalatát viszont imádja, és benedvesedik rá?

Figyelt kérdés
Csak szerintem paradoxon ez?

2015. jún. 6. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Mert az asszony verve jó, nem a szexuális életre van kitalálva. Senki se szereti, ha a hétköznapi életben jól megveri a férje, ha úgy tartja kedve. Viszont ha ez szex alkalmával történik, beindulnak rá. Am a film egy nagy sz*r. Kislányoknak mese :)
2015. jún. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Nézd már meg, miféle nők (és férfiak) a célközönsége annak a filmnek:D Tényleg olyan logikus filozofikus eszméket vársz tőlük? Az agressziót kevesen szeretik, az a könyv viszont elsősorban arról szól, hogyan lehet a rosszfiúból jófiút csinálni..vagyis színtiszta fantasy. Valamiért ez sok tapasztalatlan nőt megmozgat. Az csak egy jelentéktelen részlet, hogy főbb szerepet kap a szadizmus a könyvben.. ha egy sima erotikus fércmű lenne, akkor is ugyanezeket a tömegeket vonzaná. Nem az agresszió miatt nézik/olvassák, azt csak elviselik benne, mint ahogy az életben sem vonzza őket, max a butábbak elviselik.
2015. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Semmi paradox dolog nincs ebben.

Undorító hulladék férfiak azok, akik ténylegesen bántalmazzáka nőket. A BDSM meg teljesen más kategória. Ott közös megegyezés alapján történnek a dolgok, és annyit kap csak a másik amennyit még kibír.


Egyébként mi a problémád? Melyikkel van gondod? Azzal, hogy gondjuk van azzal, hogy ha elverik őket (tényleg dühből, erőszakból), vagy azzal, hogy viszonylag sokan szeretnek szexnél alárendelt szerepben lenni?

Gyanítom, hogy az előbbivel, pont az ilyen logikával élők szokták elbagatelizálni a családon belüli erőszakot. :)

2015. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%

Az előttem felszólaló agyhalottaknak üzenem, hogy ez egy troll kérdés.

Seems legit

2015. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
troll kérdésnek gyenge, komoly kérdéshez meg félelmetesen hülyének kell lenni
2015. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
Tényleg troll kérdés, de semmivel nem rosszabb, mint a "Miért csak a legjobb pasik kellenek a nőknek? "A nők csak a bunkókra buknak?" "Miért akarnak még a csúnya nők is tökéletes pasit" típusú troll kérdések, amik az oldal 30%-át simán kiteszik mostanában.
2015. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Én felháborodok ezen a kijelentésen, és azt a könyvet és filmet sem szeretem. Akkor én most ugye ki vagyok törölve a paradoxon listáról?

Eleve ártalmasnak tartom ezt a szürkét, pont a fiatal korosztály miatt, akikben téves képet alakíthat ki, és ilyen paradoxonokat, amiket te is tapasztalsz, még ha a felháborodás jogos is, valahogy a szürkét kimentik, és nem gondolnak bele, mit mentegetnek.

2015. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
mert szeretik a szenvedést erőszakot kapni de csak kontrollált kereteken belül bizalommal és szexel együtt.bla bla bla
2015. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%

én két elvet vallok a párkapcsolatban.

100 kiló alatt nincs se igazi ember, se igazi állat.

magyarul a nő is jó ha nagydarab.


és

egy pofontól még nem lesz világvége!

2015. jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Hát nem tudom melyik agyhalott nő izgul be a szürke árnyalataira...de szerintem iszonyat gagyi a dolog.

Az asszony meg sosem volt verve jó. Aki szerint meg igen, az meg is érdemli. Ha meg pasi mondja, hát remélem az asszony egyszer (no csak ezért a kijelentésért) jól szájba kúrja majd a sodrófával.....csak azért, hogy érezze a törődést a férfiember is. EHHEHHHEE.

2015. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!