Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért csak nézni vagyok jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért csak nézni vagyok jó?

Figyelt kérdés

Rengeteg elismerő pillantást kapok, mindig megnéznek a psik..

Viszont még soha senki nem kezdeményezett nálam, mint egy porcelánbaba, amit csak távolról nézegetnek az emberek, de a polcról nem veszik le.

Nem vagyok kihívó, vagy plázacica, szolídan öltözködöm.

Miért nem próbálkozik be nálam SOHA az égvilágon SENKI?

Mindenki csak bámulni tud, mi lehet a baj?



2015. júl. 12. 20:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
7%
Ezek a kérdések hihetetlenek számomra...
2015. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Próbálhatsz pedig te is kezdeményezni valamit, ha valaki mondjuk jobban bejön. :-) Mikor kicsi voltam, volt egy kissrác a környékünkön, aki állandóan bringázott, és ha észrevette, hogy valaki nézi, mindig odaszólt, hogy "mi van, tetszem?" :-) Valami semleges hülyeséget is kereshetsz ürügynek, hogy megszólíts valakit.
2015. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Nem csak ez a két véglet létezik :)

Én azt szeretném, ha olyan valaki "venne le a polcról", aki többé nem akarna visszatenni. :)

2015. júl. 12. 21:02
 14/27 anonim ***** válasza:
Buszmegállóban pl. jó kezdőtéma a menetrend. Te is próbálkozhatsz. :-)
2015. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Ámítástechnika, számomra is furcsa, hogy a tőlem kevésbé előnyös külsejű hölgyek simán találnak párt, míg én csak kívülállóként figyelhetem egy kapcsolat alakulását.


Volt olyan, hogy megpróbáltam nyitni, de szörnyen rosszul sült el, idegességemben olyan hülyeségeket beszéltem, hogy csak abban reménykedtem, a későbbiekben sikeresen elkerülhetem az illetőt :D

2015. júl. 12. 21:07
 16/27 opened paradise ***** válasza:
37%

De az nem baj!

Legalább megpróbálod és az is lehet aranyos,ha bénázol :D

2015. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Pedig a férfiaknál ez könnyebb. mármint ha a nő kezdeményez nálunk, nem akadunk fent ilyen apróságokon.


Ha tetszel már félig nyert ügyed van. Max olyanokkal ronthatod el mint a :

- nem akarsz dolgozni soha, azt várod h eltartsanak 2 szép szemedért

- 10 gyereket akarsz

2015. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezek egyike sem áll fenn :)
2015. júl. 12. 21:18
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha beégsz, gyakorlat teszi a mestert. :-)
2015. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
24%
Akkor is van valami furcsa ebben, hogy egy csinos, szolid lánynál senki sem kezdeményez. A másik meg az ügyetlenkedés, amit nagyon sok férfi irtó aranyosnak talál. Úgyhogy sosem fogom megérteni az ilyen kérdéseket.
2015. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!