Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek javasolnak itt sokaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek javasolnak itt sokaknak pszichológust, ha egyrészt megfizethetetlen, másrészt úgysem ér semmit?

Figyelt kérdés
Én a magam részéről ezt gondolom róluk, nem tudom, mások hogy vannak vele.
2015. júl. 12. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Valóban nem ér semmit, nekem is csak annyit tudott mondani a pszichológus, hogy keressem tovább a barátnőmet, chateljek stb... Arra nem tudott semmit se mondani, hogy miért nem tudok jól kijönni a nőkkel...
2015. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
én is voltam ! mit csinált ? mi a panasza? elmondtam ! erre napi 3 szemet ebből és elém nyomott 1 receptet na kössz az aztán a megoldás hogy zombi leszek egész nap a gyógyszerektől
2015. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

A jó pszichológus tanácsot ad és ellát olyan ötletekkel, amiket nélküle kell hasznosítanod a jövőben. Én is jártam egyhez. Jó fej volt. Kicsit manipulált ugyan és azt hittem szerelmes lettem belé de nem.


Nem tudom ti milyenhez jártatok, de nekem ez az egy bevált. Mikor "elengedte a kezem" egy csoportterápiát javasolt. El is mentem és ott életre szóló barátságok szövődtek. Ha nincs pénzed pszichológusra, akkor olvass róla. A saját problémáidról. Anonim csoporterápiákat mindenképpen javaslok én is. Ott lettem végül újra okés. :)

Vidéken szerintem a legközelebbi nagyvárosban megtalálható, viszont pesten biztosan van minden második kerületben!

2015. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
60 %, konkrétumokat nem tudnál írni? Én már eddig sok tízezer Ft-t hagytam ott ilyen embereknél és ugyanolyan lelkibeteg vagyok, mint voltam.
2015. júl. 12. 23:47
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
A terápia sikere a páciensen is nagy mértékben múlik. Ha valaki nem hajlandó "feltépni" a sebeit, és mélyen magába nézni, akkor nem fog működni. A felszínes beszélgetés nem pszichoterápia. Egy igazán hatékony terápia egyébként több évig tart, hiszen a teljes személyiséget át kell dolgozni. Én két éve járok, és 180 fokos fordulatot vett az életem. De ehhez én is kellettem, nem csak a pszichológus... járok csoportba is, ott is mindenki nagyon intenzíven dolgozik magán (egyéniben is), és mindenkinél hatékony. Persze vannak rossz pszichológusok is, szóval nem mindig a páciens hibája. De egy jó pszichológussal nagyon hatékony!
2015. júl. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hogy lehet megtalálni a megfelelő helyet?
2015. júl. 12. 23:59
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Durván 5-6 hónapig jártam anno és teljesen megváltozott az életem. Igaz, mellé jártam pszichiáterhez is aki gyógyszereket írt fel nekem.


Én például sokszor javaslom az itteni kérdezőknek, mert úgy érzem, hogy rajtuk is tudna segíteni. Egyszerűen látható, hogy problémáik vannak, amiket nem tudnak önmaguk megoldani.

2015. júl. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De könyörgöm, azt mondjátok már emg, hogy mi alapján lehet megtalálni a megfelelő embert!
2015. júl. 13. 00:05
 9/13 A kérdező kommentje:
"meg"
2015. júl. 13. 00:05
 10/13 anonim ***** válasza:

Van TB-re elérhető pszichológus, iskolában, családsegítőben vagy valami hasonló helyeken, több fajta intézményben is. Egyszerűbb a magánhoz menni persze. Azt nem tudom, mi alapján lehet választani. Azon kívül persze, hogy mindenhova elmész legalább egy hónapig, és megnézed mi történik. Én háromnál voltam, mindegyik teljesen más módszerrel dolgozott.


2: te pszichiáternél voltál, a pszichológus nem ír fel gyógyszert, nem is teheti.

2015. júl. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!