Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm meg akar rontani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm meg akar rontani?

Figyelt kérdés
A barátnőm 20 èn 22 ès állandóan azzal jön hogy ki akarja nyalni a seggemet meg orál közben újjazni akarja. Eddig nem engedtem meg neki. Ti bevállalnátok?
2015. júl. 13. 02:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sosem engednék ilyesmit.
2015. júl. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Örülj, hogy foglalkozik veled. Mások még annak is örülnének ha egy női ujj menne a seggükbe. :D
2015. júl. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet azt hallotta valahol, hogy erogén zóna. Ha tényleg nem érdekel, akkor mond meg neki, hogy nem a te stílusod. Bár egyszer igazán kipróbálhatnád :) Ha rossz érzés, akkor természetesen szólj neki, de mindenképpen el kell lazulnod közben.
2015. júl. 13. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Ha tervezed lecserélni a barátnőd, megadhatnád a számát...
2015. júl. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Láttad már ruha nélkül? Nem valami thaiföldi prosti? Egyébként érezd szerencsésnek magad! :)
2015. júl. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Sokak szerint cumi közben a prosztata izgatás emberfeletti gyönyöröket nyujt. Egyszer engedd meg neki. meg fogsz lepödni mennyire jó,de ne szárazon. A homik is ezért csinálják fenékbe.
2015. júl. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha sok női magazint olvass, akkor az lehet a probléma. Sajna ezekben a drága lapokban kb minden szextitok rovatba leírják, hogy ez a pasiknak milyen jó. A korotok alapján pedig szerintem még olyan sok tapasztalat nem lehet a hátatok mögött így lehet azt hiszi a barátnőd, hogy ez tényleg így van. Világosan mondd meg neki, hogy neked ez nem fekszik, nem szeretnéd, stb.
2015. júl. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én párom még 69-ezni sem akar, örülj neki ha ennyire nyitott. Egyszer próbáld ki és ha egyikőtöknek nem jön be akkor máskor ne engedd. De egyből én nem hárítanék...
2015. júl. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!