Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy engeszteljem ki a barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engeszteljem ki a barátomat?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmnek volt a lakodalma a hétvégén. 7 hete vagyunk együtt a barátommal. Egy kicsit óvatosabban kezdtem vele a dolgot, ő már az első héten eldicsekedett velem a barátainak, otthon is. Én a harmadik héten kezdtem megemlíteni őt és látni azt, hogy hosszabban együtt leszünk. 1,5 hónap után bemutattuk egymást otthon. Az esküvőig már csak 3 hét volt. Nem tudtam már elhívni a lakodalomba a srácot - minden már le volt foglalva. Azt tehettem volna, hogy csak az eskütételre megyünk együtt, a lakodalomba pedig nem. De végül egyedül mentem és a lagzin is ott voltam - életemben most voltam először lagziban, nem akartam kihagyni, de nagyon rossz volt, hogy nem lehetett ott! Hogyan engesztelhetném ki? Ő az első igazán rendes srác az életemben (de nem az első barátom). És elég rossz megjegyzést tettek rólam a barátai, hogy nem hívtam el, de nem tudtam elvinni magammal :(

(24L)


2015. júl. 13. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Jó nagy hülye a barátod, és a barátai is. Nyilván hetekkel az esküvő előtt nem fogod bejelenteni, hogy van egy friss kapcsolatod, vinnéd őt is magaddal. Ez nem így működik. Én megértettem volna és nem hisztiznék ezen, szerintem teljesen jogtalan, hogy a barátodat most neked kell kiengesztelned. Jól indul a kapcsolat...
2015. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy egy kicsit félreérthető voltam... :$

A barátom nem hisztizett miatta, csak egy kicsit furcsán álltak a dologhoz, akiknek elmesélte, hogy nélküle megyek. Lehet, hogy mondtak is dolgokat rólam, nem tudom, de szeretnék egy kicsit pozitív irányba billenteni a dolgunkon. Van valami ötletetek mivel lephetném meg?

2015. júl. 13. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne viselkedj pincsikutyaként. Nem hibáztál, nincs miért kiengesztelni. Egy esküvő megszervezése nem két nap, egyáltalán nem úgy működik, hogy mindenki viheti a frissen megismert randipartnerét, akkor meg miért kellene neked kaparnod? Bántottak a szüleid kiskorodban, azért van bűntudatod hogy jól merted érezni magad? Pszichológuson gondolkodj inkább és ezt minden rosszindulat nélkül mondom. Az összes párkapcsolatodat tönkre fogod tenni, ha ilyen alázatosan csúszol-mászol a fiúk előtt.
2015. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!