Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy engeszteljem ki a Barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engeszteljem ki a Barátomat?

Figyelt kérdés
mondta, hogy menjek fel fészre 9kor, de én még az ágyból keltem ki, és kiborult és megfenyegetett, hogy a cigány haverjaival megkeresnek. Pár napja ismerjük csak egymást így még nem akarom lesz...ni és d..ni vele. Valami más ötlet, amitől meglágyul a szíve?
2012. dec. 12. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Küldd el a jó büdös fenébe, ha jót akarsz magadnak!!!
2012. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kés attól meglágyul a szíve még ellened is a haverjaival jön fél egyedül mi a foglalkozása kerti törpe?
2012. dec. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
LOL! És ezek után még a barátod?!
2012. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
valahogy békülésnél vagyunk, nem akarom folytatni vele a párkapcsolatot, és dobni akarom, de nem tom, hogy, hogy ne bántsam meg.
2012. dec. 12. 12:53
 5/8 anonim ***** válasza:
miért ha megbántod mi lesz ?
2012. dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
megkeresnek és rám küldi a cigány haverjait
2012. dec. 12. 13:05
 7/8 anonim ***** válasza:
mekkora gond a távoltartási végzés?
2012. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát én a helyedben eslőnek szülőknek szólnék utána rendőrség ha az se segít pár tíz ezer forintért már kiherélik az ilyen menő gyerekeket
2012. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!