Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy pasinak több nője van, jó fickó?

Figyelt kérdés
Ha pedig egy nő bújik ágyba több férfival, le k**vázzák. Olvastam (és kommentáltam is) korábbról egy kérdést, teljesen felháborodtam, mert nem értem, hogy a férfiak miért hiszik azt, hogy ők az áldozatok MINDIG? (válás, szex, gyerekek, hímtagon rúgás). Köszi a válaszokat!
2008. szept. 3. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem jó az a pasi, akinek több nője van, hanem gyenge. És valószínűleg egyik csajával sem igazán boldog (különben minek kéne neki több?). Úgyhogy én inkább sajnálom az ilyen férfiakat. Arról nem is beszélve, hogy előbb-utóbb visszakapják ezt majd az élettől.
2008. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akinek nem inge legyen szíves ne vegye magára!
2008. szept. 3. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi meg rólatok tartjuk h folyton mártírkodtok. Amúgy meg szerinted kellemes, ha az embert tökön rúgják? Egyszer harapjon valaki rá a mellbimbódra, de úgy igazán, na az kb olyan, csak valamivel gyengébb.
2008. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na helyben vagyunk, ezt már kitárgyaltuk pár perce és tegnap is. Most jön az, hogy én azt írom: havonta görcsölök a menstruációm miatt, és szüljél nyugodtan, az a vajúdás nem pár percig tart. Na te jössz! :-)
2008. szept. 3. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Ne veszekedjetek!Amúgy nem jó fickó akinek több nöje van.Inkább szemét,és jó nagy patkány,hogy mással összefekszik!Ez nőre és férfira is érvényes.Elöbb utóbb úgyis elkap valami szart,vagy lebukik.(ha leszavaztok,akkor kiderül hogy mennyi a szemét ember)
2008. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is feltettem hasonló kérdést és az volt vkinek a válasza h próbáljam ki h miért jó?!Akinek több van azok gyerekek még agyilag és nem fogják fel azt h másnak van szíve még ha nekik nincs is.Ha vki sokáig csinálja ne csodálkozzon ha lesz 1-2 komolyabb nemi betegésge.Sztem jobb fickó az akinek van EGY barátnője és meg tudja sokáig tartani,sztem inkább az ilyennel kéne felvágni.
2008. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 2-vel ezelőtti válaszoló vagyok.Valami hasonló tartalmút válaszoltam mint az ez előtti,engem 66%-ra tartottak.Ez elég érdekes.Szerintem végig sem olvastátok a válaszomat.És ezek szerint nagyon sok patkány férfi van.
2008. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Héééé, ha a lányok a kiscicák, meg dorombolnak, meg minden, akkor a " patkány " férfiak menekülhetnek? xD

(ezt ne pontozzátok már le, tök jó lett :D )

2008. szept. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!