Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal? Működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal? Működik ez így? Érdekes szitu, veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
"Összejöttünk" de nem ment a dolog,szakítottunk..Utána nagyon jó barátok lettünk,amiből egy újabb összekavarodás lett és aztán ilyen barátság-extrákkal kapcsolatban voltunk,most már megint szimpla barátság volt..Viszont nagyon mély,bizalmas barátság van köztünk,nem is tudok rá másképp tekinteni mint barátra..Holnap megyek hozzá,üres lesz a lakás,megyünk bulizni is..És valamiért előjöttek olyan gondolataim hogy szívesen lefeküdnék vele,vagy hogy biztos lesz valami és kívánnám is a dolgot.. Mit csináljak? Lenne ennek értelme ? 21/L
2015. júl. 13. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
5%

Nem értem, hogy nem szégyenli magát ilyenkor egy lány...

Jó egy fiú persze, hogy minden lehetőséget kihasznál, na de egy lány ne alacsonyodjon már le erre a szintre.

Nekem vannak barátaim és van a párom, nem keverem össze a dolgokat, mert szerintem az marha gáz.

De te tudod... Te döntésed.

2015. júl. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Hát aki futtatja ezt a "barátság extrákkal" kifejezést, annak marhára nem esett le, hogy miről is szólt az azonos című film!
2015. júl. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kipróbáltam ezt... igen megbántam, mert beleszerettem, ő viszont nem, és ebben csak én sérültem. A barátságunkat sikerült hónapokkal utána félig meddig fenn tartani, de már alig beszélünk. Nem éri meg szerintem, és tartósan nem működhet, egyikőtök többet fog érezni (és mindig inkább a nők)

23/L

2015. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen igaza van a #3-nak!

Én egy ève ugyanilyen helyzetben voltam, legjobb barátok voltunk, aztán jöttek az extrák.. beleszerettem, ő meg közölte, hogy csak jól akarta érezni magát..

Azóta nem beszélünk, megszakítottunk egymással minden kapcsolatot.

Jól gondold meg, ennek általában nincs jó vége!

20/L

2015. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 theazombiee válasza:
Semmiképpen sem működik. Rövid ideig azt hiszi az ember, hogy jó, de aztán sokkal fájdalmasabb. Nincsenek benne kötöttségek, ugyanis mint két fél szabad. Aztán ha a "párod" másnap már más lány kezét fogja csak nézel egyet és széthasad a szíved.
2015. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is barátság-extrákkal kapcsolatban voltunk. Mindenki elől titkoltuk hogy mi együtt vagyunk. Nem sokáig tudtuk így folytatni, jöttünk hogy nekünk így nem megy. Össze is jöttünk azóta is rágja a kis életemet.:)
2015. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!