Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben belemennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben belemennétek "barátság extrákkal" kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Mindketten 20 évesek vagyunk. Körülbelül fél éve kezdődött a barátságunk, mára szinte lelkitársak vagyunk. Nincs olyan nap, hogy ne beszélgetnénk/találkoznánk. Bármiről tudunk beszélgetni és megbízunk egymásban. Fontosak vagyunk egymás számára. Ő nem akar barátnőt (nem fér bele az "életvitelébe", néha füvezik és tudja, ezt nem tolerálná egy barátnő, ő pedig nem akar megbántani senkit), nekem nem pár hónapja ért véget a több éves kapcsolatom. Felvetette, hogy mi lenne, ha extráznánk.

Nem igazán tudtam mit válaszolni erre, mert félek, hogy előbb utóbb valamelyik fél szerelmes lesz és elveszítjük egymást.


2015. júl. 5. 10:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
nekem pár hónapja ért véget a több éves kapcsolatom*
2015. júl. 5. 10:52
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

De ha téged nem zavar a füvezés, akkor akár járhatnátok is, nem? :)

Akkor majd kiderül, valójában miért nem akar barátnőt, mert ez szerintem egy óriási kamu.

2015. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan kamu... rengeteg lány tolerálná a füvezést (sőt!). csak le akar fektetni most hogy végre szabad vagy és ráadásul vigasztalódnod kell a szakítás miatt
2015. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Talán én is tudnám tolerálni :)

Engem nem viselt meg a szakítás. Én voltam a szakítást kezdeményező fél. Nem kell senkinél vígasztalódnom, de ezt ő is tudja.


A legjobb barátjával az utóbbi időbe sokat beszélgettem. Ő keresett meg engem, amolyan "kerítőnek" akart állni. Szerinte nagyon illenénk egymáshoz, a srác nagyon sokat beszél rólam neki. Megfigyelte, hogy ha találkozunk, le sem tudjuk venni egymásról a szemünket, stb. stb.

Én ezt csak annak tudtam be, hogy tényleg nagyon jóba vagyunk, és mint barátok szeretjük egymást.

2015. júl. 5. 11:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha okosan csináljátok és körültekintőek vagytok, nem feltétlenül veszítitek el egymást akkor sem, ha nem jön össze a dolog.
2015. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a szavaidból rohadtul nem azt veszem ki, hogy a srác neked csak egy haver és semmi több. Itt ecsetelgeted, micsoda fantasztikus összhang van köztetek, a lelki társadnak hívod és gyakorlatilag fontolóra vetted, hogy összejöjj vele. Még ha nem is feltétlen vagy szerelmes jelenleg, rövid időn belül az leszel, ezt biztosra mondom. Te fogsz koppanni, ha a dugópajtásává avanzsálsz. Vagy járj vele, vagy ne csináljatok semmit.
2015. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Talán igazad van.. magam sem tudom, mit érzek iránta. Az utóbbi időben kétszer is előfordult, hogy hosszú ölelés után csókot váltottunk. Csókolóztunk, akartuk egymást. De nem történt más. Megbeszéltük, hogy ez csak amolyan "baráti" dolog volt. Viszont azóta teljesen másképp viszonyul hozzám. Kifejezi az érzéseit, hogy mennyire fontos vagyok neki. Úgy fogalmazott: "amit érzek nem szerelem, ez több annál".

Szerintetek mire gondolt? Hogy érthette ezt? Mi nagyobb dolog van a szerelemnél (olyan szerelemnél, amit nem is érez irántam)? Mikor rákérdeztem annyit mondott, hogy nem tudja. Csak annyit tud, hogy nagyon szeret.

2015. aug. 13. 09:39
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, semmi baráti nincs abban, ahogyan viselkedtek egymással. Ha a gyerek igazat mond, az azt jelenti, hogy mostanáig nem volt igazán szerelmes, legfeljebb csak azt hitte. Így, külső szemmel nézve elég egyértelmű, hogy mit kéne tennetek, nem is értem, mire vártok még.

#7-es válaszoló voltam.

2015. aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kezdődő kapcsolat. Amúgy én nem kezdenék füvessel, az nálam kizáró tényező. Ha te tolerálod, majd megbánod.


Amúgy egyetértek a 7-essel, már most bele vagy esve.

2015. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!