Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek az utcán látványosan bámuló vagy utánatok fütyülő, félhangos megjegyzést tevő fiúkról?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Férfiként mondom, tapló, undorító szokás. Én érzem magam kellemetlenül, amikor néhány "alul művelt" munkatársam fütyürészik, meg ordibál a nők után, nekem meg a pofámról lesül a bőr közöttük. Nem kellemes érzés...
2015. júl. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Undorító. Ált. nem az értelmesebb réteg szokott ilyen megnyilvánulásokat tenni...
2015. júl. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én primitívnek tartom. Ha valaki rám mosolyog, vagy diszkréten megnéz, az jól esik, de az ilyen típus általában alpári, gusztustalan dolgokat szokott megjegyezni is, tehát nem azt, hogy "milyen csinos vagy", hanem azt, hogy "de megbsználak"...
2015. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem sok jó véleményem van róluk, de én nem is nagyon találkozom ilyen helyzettel. Kb. jó, ha eddig életemben kétszer történt ilyen eset..
2015. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon utáltam, nem lehetett egy normális ruhába felöltözni, mert rögtön beszóltak, vagy füttyögtek. Hál' Istennek a németeknél ez nem szokás, de akármikor hazalátogatunk, újra megtapasztalom, hogy milyen "jó" is ez, pedig soha nem öltöztem kihívóan.
2015. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mar megszoktam, nem igazan foglalkoztat a dolog tok mindegy mit veszek fel akkor is dudalnak, futtyognek,kikiabalnak a kocsibol....sorolhatnam.


Egyebkent ha jo hangulatom van akkor rajuk mosolygok:-))

2015. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!