Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról hogy sokan úgy vélik hogy egy lánynak-nőnek a konyhában a helye. Egyetértetek ezzel vagy nem?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Én nem értek vele egyet. Természetesen nem gondolom, hogy baj, ha valaki ezt így gondolja, viszont akkor a férfi is maradjon meg abban a szerepben, ami mellett a nő háziszolga lehet, azaz pl. legyen legalább annyi fizetése, hogy abból egy egész családot el tudjon tartani kényelmesen.
2015. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 CptTomato ***** válasza:
Alapvetően egyet értek vele....de ettől még nem szeretem alkalmazni...
2015. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon unszimpatikus hozzaallas, es maradi.

Fozni, sutni barki tud, foleg a mai haztartasi gepekkel. Takaritani meg gyulolok, inkabb meghalok,

minthogy , az egesz eletem kimeruljon ebben a ket dologban.

2015. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon nem. Unfair, ha a nőnek nincsenek meg azok a lehetőségei, mint nekem.

Szóval ugyanúgy szíve joga utálni a főzést, mint nekem. A koszttal meg majd lesz valami, megrázzuk magunkat, vagy sokat kajálunk olcsó helyeken. :)

2015. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertek egyet, de nem baj, ha egy no szeret fozni es tud is, illetve nem csak keresre teszi. De nem kell mindig a konyhaban lennie, neki is van elete.
2015. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lajtai László ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyik legjobb dolog egy párkapcsolatban, együtt főni. És egy férfinak is ki kell vennie a részét ezekből a dolgokból. És szeretek is főzni.
2015. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sütök főzök szívesen. Nekem ez hobbi. Voszont ha bárki azért mert nő vagyok rámosztaná a teljes háztartás a szemét is kikaparnám. Párommal amúgy munkatársak voltunk ugyaz a végzettségünk. Tisztában van szakmai tudásommal és ambicióimmal. Meg nem hülye, hogy a költségvetés felét kivegye a zsebünkből. Úgyhogy max a GYES idejére maradok otthon de az se lesz 1 évnél több.
2015. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
szeretem ha egy nő otthonosan mozog a konyhában,ez valahol alap elvárás.Cserébe persze segítek én is,ami k***rva nagy szó.Úgy hogy nincs ellenvetés sem kifogás.
2015. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A férjem szereti, ha főzök neki, és én is szeretem, ha ő főz nekem. A kapcsolatunk elején én sokkal többet főztem, aztán mióta ő is megtanult, nagyon szeretem az ő specialitásait. Egyéni, hogy ehhez ki hogy áll hozzá. Mi partnerként kezeljük egymást, és megosztjuk a feladatokat. A férjem csak egy dologról gondolkozott úgy, hogy az női munka, ez pediga fürdőszoba takarítása. Mivel én utálok porszívózni, ő meg azt nem utálja annyira, meg is volt a kompromisszum. A nehezebb fizikai munkákat ő végzi, ahol több izomra, erőre van szükség, illetve mindenki azt csinálja nálunk, amihez jobban ért.
2015. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez azokra vonatkozik, akik főállású htb-k, a férjük eltartja őket, semmi dolguk egész nap, mint főzőcskézni és rendben tartani a lakást.
2015. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!