Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Játszott velem, tetszettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszott velem, tetszettem neki, vagy szimplán nem tudja?

Figyelt kérdés

Elég csúnyán elbántak velem, kérlek, pasik, őszintén írájtok le mit gondoltok.

3 hónapja egy házibuliban megismertem egy kollégista srácot. Egy városban lakunk, de külföldre jár suliba, hétvégente jön haza.

A lényeg, hogy iszonyatosan megkedvelt, minden nap beszéltünk, a hétvégéit velem töltötte. Kiderült, hogy akkoriban nemrég ment szét az exével és még nem tudta lezárni.

Na, se szó se beszéd minden találkozásnál bókolt, smst írt, fizetett mindent, stb., majd egyszer egyik pillanatról a másikra eltűnt. Nekem kellett keresni, megint minden a régi volt, majd ugyanezt megint eljátszotta. Mostmár több napig nem is beszéltünk.

Majd lefixáltunk egy találkát, és nem írtam rá, hogy tetszteljem...ő se keresett. 2 hétig nem beszéltünk, majd megint elkezdtünk, ismét bókolt, ismét minden nap beszéltünk...majd közölte, hogy nem tud dönteni köztem és az exe között. Megint minden jó volt, találkozgattunk, látszott, hogy zavarban van tőlem(akármilyen ezt azért észre veszem).

Képeket kért-nem meztelent. Áthívott filmezni, leste a kívánságaim, féltékenykedett. Azután megbeszéltünk egy találkát, nem jelentkezett, rákérdeztem, lemondta, mert hivatalos dolga volt, aztán írtam, hogy ha van kedve találkozni írjon, semmi...2 hétig nem jelentkezett. Megint ráírtam 2 hét után, egyből felajánlotta, hogy találkozzunk, oda meg vissza van, bókol, szerinte én vagyok a legértékesebb lány a világon, azt mondta, lezárta az exét, illetve, hogy történt valami, csinált valamit, amit még nem akar elmondani nekem, mert fél, hogy másként tekintek rá....megbeszéltünk mégegy találkát, mert direkt célzott rá, majd aznap megint lemondta. Tök jót beszélgettünk, aztán egyik pillanatról a másikra nem írt vissza, azóta megint semmi.

Őszintén ki érti ezt vagy mi a fene van ilyenkor?

AHogy látom, hogy viselkedik a nőkkel, nagyon jóindulatú, udvarias, ugyanakkor meg ez....

Nagyon ki vagyok, így megbeszélni se tudom vele, hiszen ez nem facebook dolog, élőben meg olyan más...

Ha találkozunk megölel, ott aludtam már nála, akkor kéri, hogy bújjak oda, meg olyanokat mond, hogy akárhányszor rám néz rájön, egyre csinosabb vagyok.

És nem is a testiségekre megy, mert még csók sem volt, nemhogy több.

Még szájrapuszi se történt. Anno azt mondta az exe miatt, de mostmár nem értem.

Most megint hétvégére beszéltünk meg valamit, tökre vára, azóta nem is keres, sőt, beszervezett egy programot magának.


2015. júl. 14. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
szakítás után hiába nem az exe miatt, de a szakítás ott van...adj neki egy kis időt, mert úgy tűnik még nem áll készen egy kapcsolatra...
2015. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha most szakított, akkor miről beszélünk? Képtelen kapcsolatra még bárkivel. Vagy vársz türelmesen vagy tovább lépsz...én utóbbit tenném a helyedben. Szerintem rég rossz, hogy így tepersz, felőle meg semmi, ami teljesen érthető, adott esetben.
2015. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!