Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évforduló, szülinap, ajándékozás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évforduló, szülinap, ajándékozás?

Figyelt kérdés
A párom szülinapja es az évfordulónk egy hétvégére esik.Gondoltam veszek neki egy pólót,egy adidas parfümöt,es egy új tárcát.Ez mennyire reális?Ahhoz mérve,hogy ő nem vett nekem szülinapi ajándékot ezert majdnem szakítottunk. A póló és a parfüm olcsó a tárcát olyan 3 ezerért vennem.Nincsen munkám tanulok.Szerintetek?

2015. júl. 14. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Én sose értem miért kell ilyen összevissza minden kacatot venni. Olyan személytelen, és unalmas is, mindenki ilyesmiket vesz mindenkinek már.

Én ezeknek nem örülnék, de ha sütne nekem egy akármilyen (akár szénnéégetett) sütit az már milliószor jobb. Vagy akár elhívna moziba, cukrászdába és együtt töltenénk egy napot valahol ahol ritkábban járunk, na annak van értelme. Szerintem.

2015. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kb ugyanannyit költsetek egymásra, mert abból nem lesz veszekedés. Ha nem vett semmit szülinapodra, akkor elég a 3 dologból csak kettő vagy egy, hogy érezze hogy fontos neked. A sok ajándékkal zavarba is hozhatod, lehet ő nem tudna ennyi mindent venni.
2015. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A parfümöt megvettem mert olcso volt.ha veszek egy pólót mellé?am fogunk menni,oda ahol összeismerkedtunk egy évvel ezelőtt egy feszt.re
2015. júl. 14. 16:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg mire vágyik. Vagy olyat vegyél neki amire tényleg szüksége van.
2015. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!