Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire gáz, ha a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha a srác akivel randizom, olysn magas mint én?

Figyelt kérdés

162 centi vagyok, a fiú is kb ekkora... szerintem ez fiúknàl olyan rossz, nem? Lehet èn vagyok a gyökér de arra gondolok, hogy hogyan tudnèk így rà férfiként tekinteni...

Volt már valakinek ilyrn alacsony baràtja?


2015. júl. 14. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

már miért lenne gáz?


legutóbbi barátom is kb. ilyen magas volt. imádtam, meg mai napig imádom, hogy pici, egyáltalán nem éreztem gáznak.

én is ilyen magas vagyok.

2015. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%
Figyi, ha teged zavar ez, akkor nincs mit tenni...azert adj ennek az egesznek egy eselyt, aztan hatha megszokod, ha pedig nem, akkor sajnos ennyi volt.
2015. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
dios mio! és még mondja azt hogy a nők nem felszínesek! szakadjon már le az ég!
2015. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Igen, te vagy a gyökér, ahogy írtad, már bocsi.

De egy férfi nem a magasságától lesz férfi, hanem a belső tulajdonságaitól!

Te is felszínes p..csa lehetsz, bocsi, de így van!


Ha meg téged zavar ez a magasság, akkor minek vagy vele? Logika ebben tehát nulla!


Kérdésedre válaszolva: Nem gáz, csak te képzeled annak!

2015. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok még vele.
2015. júl. 14. 19:02
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
De randizol vele, ergó mégis vele vagy!
2015. júl. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
ma 19:01 így van ismerek magas pasit de olyan nyám nyíla hogy még 1 légytől is fél! de ezek a "nőkben" semmi de semmi logika nincs!
2015. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
hát eléggé
2015. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

még mindig nem fogjátok fel hogy ha valakit ez zavar azt nem lehet befolyásolni? ajj istenem....


de amúgy ha téged ennyire zavar akkor nem fogod megszokni szerintem. de legalább PRÓBÁLKOZOL ami tök jó, és pont ezért nem kéne téged elítélni

2015. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanolyan magas vagyok, mint a barátom. Csókolózásnál (és minden másnál) nagyon jó, én imádom :D
2015. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!