Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy nő egyértelműen tudatja a férfival, hogy tetszik neki, napi szinten keresi a férfi a nőt, de kitérő válaszokat ad?

Figyelt kérdés
Nem egyszer átbeszéltük a férfival, hogy pontosan tisztában van azzal, hogy nagyon kedvelem. Komolyabb dolgokról is bármikor beszélünk, naponta kommunikálunk, nagyobb részben ő keres fel. Számomra nagyon fura, egyszer flörtöl, egyszer pedig távolságtartó, elutasító. Ha szóba jön a vonzalmam akkor soha nem ad egyértelmű választ az ő helyzetéről, mindig kibújik valami vicces dologgal a válaszadás elől, mikor én már komoly kifejtésre számítanék. Számomra ez nemleges választ jelent. Csak nem értem, akkor miért ennyire kezdeményező velem, ha trévselésről van szó, mit akar? Unatkozik és egolegyezésre kellek neki, vagy ez hogy működik nálatok, férfiak?
2015. júl. 14. 18:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lettem okosabb :( :D
2015. júl. 14. 19:50
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezer es egy oka lehet: titkon mar masnak csapja a szelet teged meg megszokasbol tart, avval hogy kifejezted a vonzalmad elvesztette az erdeklodeset de unalomuzonek jo vagy te is


(a ferfi egy vadasz, a no meg egy vad. Ha odafekszel a puskaja ele, akkor inkabb legyint es elmegy masikat keresni akit uldozni kell arkon bokron at, az az izgalmas neki es nem az ongyilkos nyuszi.)

2015. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!