Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora arányban fontosak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizcar kérdése:

Mekkora arányban fontosak a fő tulajdonságok egy férfiben? Nők és Nagylányok!

Figyelt kérdés

Korotokat írjátok meg légyetek szívesek.

Így gondoltam a választ:


Például nálam egy nőben százalékban mérve

60 a külső

35 a belső

5 a jövedelem


Így kérném



2015. júl. 14. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Külső: 10

Belső: 89 (sajnos kevesebb a normális férfi, mint ahányan annak tartják magukat)

Jövedelem: 1 (legyen neki..)

30N

2015. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Külső:40

Belső: 120% :)

Jövedelem:1

2015. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Belső 75

Külső 24

Jövedelem 1


A belső nagyon fontos, mert ha ez nincs akkor a külső semmit nem ér. A szerelem és a tartós kapcsolat fenntartásához többnyire a viselkedés, az érdeklődési kör, a világnézet, értékrend hasonlósága szükséges.

A külső is fontos eléggé, hogy legyen meg a vonzalom, mert enélkül alapvetően nem tudnék szexuális kapcsolatot létesíteni, ami ugye része az egészséges szerelmi párkapcsolatnak.

A jövedelem igazából elhanyagolhatóan kis jelentőséggel bír, legyen neki tisztességes munkája, hozza ki a legtöbbet a lehetőségeiből. Ezen túl, hogy szakács vagy vezérigazgató igazából mindegy nekem. Nyilván bizonyos szempontból könnyebb az élet, ha pénze is van az embernek, de ez inkább szerencsés véletlen, mint kritérium.


A párom egyébként maximálisan megfelel mindegyiknek. Belső értékei 95%-ban, külsőre 90%-ban, a jövedelmét meg nem is tudom pontosan úgyhogy nekem az is oké.

22L

2015. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

külső 25 (kell, hogy vonzódjak hozzá)

belső 65

jövedelem 10 (az sem mindegy miből él, az sem hogyan. nem kell gazdagnak lennie, de önmagát tudja eltartani, normális körülmények közt, nem koplalva, egyik napról a másikra)

22

2015. júl. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%

Ahogy a valaszokat neznem, ezekszerint naponta kellene tucatjaval latnom rozsacsokorral hazafele igyekvo, koverkes /esetleg sovanyka/ 165 cm magas minibalberen elo fefiakat, ahogy sietnek a 'kedvesukhoz' az albiba.

/hiheto/

2015. júl. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!