Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te megengeded (engednéd) hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te megengeded (engednéd) hogy mikor nálatok van a párod akkor használja "nagy wc-zésre" a wc-t?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 22:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Megengedem? Nincs 7 lakattal lezárva a wc és nem állok ott, őrködve, hogy na, hátha jön 'illatosítani', akkor én be nem engedem. :') Szegény, sírva rohanna haza az agymenésemtől.

Menjen csak, ha kell, akkor kell.

2015. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
10-es kommentelő vagyok, bocsi, a telefonom autocorrectje közbeszólt, szakmunka helyett szagmintát akartam írni.
2015. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Mi okom lenne megtiltani? Úgy egyáltalán bárkinek, aki ellátogat hozzám?

Persze, ha dugulás van, az speciális eset. Na de... Nagyszüleimnél kicsi koromban csak a pottyantósra volt szabad kimenni xarni, a benti wc-t nem lehetett erre használni, mert rossz volt a csatornázás a faluban.

2015. júl. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ez valami vicc?:D Emberek vagyunk, én se kakilhatnék nála? Oszt mit tegyek ha két órára lakom tőle? Szia drágám, csak hazaugrok kakilni ha itt nem engeded, mindjárt jövök, addig tegyél be valami zenét.
2015. júl. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Dehogy engedném! Inkább sz@rjon be! :o
2015. júl. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nem, megadnám neki a legközelebbi éjjel-nappalos benzinkút GPS koordinátáit.


Amúgy ezt tényleg komolyan kérdezed? :-))

2015. júl. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Mi van!? A wc arra valo! Miert, te adsz neki egy Dobozt ilyenkor?
2015. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ez most komoly kérdés?

Miért, mit csináljon helyette? Szarjon be? Vagy ásson kis gödröt magának a kertben?

2015. júl. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem, ha hozzám jön, és ilyen tervei vannak, akkor mindig hoznia kell egy mobil WC-t a kocsi utánfutón.
2015. júl. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 potyike ***** válasza:
Magától értetődik,mert emberek vagyunk és ráadásul ő még a barátom is.Adok neki törülközőt is és felajánlom,hogy zuhanyozzon,mosakodjon,ahogy ő akarja.
2015. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!