Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál és hogy érintene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál és hogy érintene ha egy nagyon szép bomba csajjal megismerkednél és az ágyba vennéd észre hogy dupla nemi szerve van és pénisz is van a testén? (hermafrodita) Hogyan éríntene ez?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
sehogy, mert nem vinnék ágyba akárkit, pláne akit alig ismerek. gondolom, aki megtenné, az elgondolkozna, h nem kéne fűvel fával.
2013. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de ha szeret egy férfi szerintem nem lenne vele problémája, hogy hermafrodita vagy, akár milyen nemi jelleggel.
2013. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha pénisze van akkor nem nő.Se nem hús,se nem hal.
2013. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te túl sok TV-t nézel...
2013. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én kíváncsi lennék, N
2013. márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a 20 év alatt annyi se jutott, hogy szép bomba csajjal megismerkedjek. Ha ez bekövetkezne első dolgom lenne feladni egy lottót, mert annak is nagyobb az esélye, hogy megnyerem, mint annak, hogy elsőre ilyen csajt fogok ki. Második lépésem az lenne, hogy elhányom magamat :D
2013. márc. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de megválaszolom. A hermafrodita NEM tehet róla, hogy az, ami. Ez "fejlődése" miatt alakul így, és a here és petefészek is egyaránt kialakul (amik a nemiség legmeghatározóbb jegyei ugye). Viszont akkor testileg is egyszerre mindkettők? A válasz, hogy nem. Legtöbbször nők lesznek, mivel a nők XX kromoszómával jönnek világra, a férfiak XY kromoszómával, plusz vegyük figyelembe, hogy az X kromoszóma 1184 gént tartalmaz, míg az Y csak 231-et. Mennyivel nagyobb az X esélye, mint az Y-é. Tehát ezért legtöbbször, ha mégis hermafrodita lesz, akkor abszolút csaj külsővel rendelkező, 2 nemiszervű ember lesz. De barátom, ne érezd frusztrálva magad, ugyanis ha ilyen nővel kerülsz ágyba, nem vagy búza, mivel nem tehet róla ugye, szemben pl. a shemale-el, akinek csak töke van, és tett azért, hogy olyan legyen, mivel férfi volt, csak átoperáltatta magát, szedett női nemi hormont, de a tökét meghagyta. Ha ilyennel fekszel le, akkor búza vagy. Viszont ennek megfelelően a shemaleből annyi van, mint városi galambból a blahán, viszont a hermafrodita ritka, mint árvaházban a szülői értekezlet. Az egyik egy ferde hóbort, amit bármilyen lányos érzelmű búza megcsináltathat, ha lóvéja van meg ideje, a másik pedig egy születési elváltozás. Mégjobban szűkíti a kört, hogy ma az orvostudomány van annyira fejlett, ha időben tudják a szülők, hogy mi az ábra, akkor úgyis megműttethetik, és már nem nő fel hermafroditaként, tehát mégjobban csökkennek az esélyek. Szóval ha Te találtál egy hermafrodita lányt, és még bomba csaj is, netalántán esetleg még aranyos és jófej is...hát akkor ezért nem kell elcseszni a dolgot, mert mondom, mivel nem tehet róla, ez nem búzaság, mivel ő nem egy férfi, és nem férfiből lett valaki, sőt, a nőkhöz közelebb áll a feljebb említett biológiai magyarázat miatt. Szóva szerintem hajrá, ha jó a csaj, akkor uccu neki.
2013. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék nekki hisz piszkos mázlisták föleg a ovotesztikuláris hermafrodita az ilető. Egyszere élvezheti a női és a féfi nemi élvezetekett. Én titi izgalomba jönék. Leszopnám,kinyalnám, megdugnám s megdugna. Most képzeld milyen éedekes s jó lehett. Én pl kitalálnék egy olyan pozt hogy pénisze segembe tudjon meni mig a farkam hüvélye hatol. Duplán elélvezhet akár gondolom. Nem kel megvetni mert több jutot neki s nem csak az egyik. Habár elég érdekes lehet egyszere mind a 2 nemiszervet ingerelve az elélvezési élménye
2013. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as, én egy életen át vágytam találkozni ilyennel, nem sikerült... :(

Nem adom fel, reménykedek, pl. ha itt olvassa egy valódi hermafrodita, ne legyen irigy, engedje legalább egyszer látni/megérinteni a testét!... :)

Pláne, hogy épp nemrég találtam egy videót, kb. 20 gyönyörű fiatal japán valóban hermafrodita lány van benne, csodásak.... Megosztom persze, akit érdekel és ad emailt, az enyém: equuuuus@postafiok.hu

2013. okt. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ovotesztikuláris (ovárium=petefészek, tesztisz=here) vagy valódi hermafroditizmusról beszélünk, amikor a betegnél herék és petefészkek is megtalálhatók. A beteg külső megjelenése rendkívül változatos, a közel tökéletesen férfi külsőtől (fenotípus) a közel tökéletes női megjelenésig bármi előfordulhat. Gyakorta mindkét nemi szerv kialakul, a pénisz alatt hüvely nyílik, a nagyajkakban herék vannak, a petefészkek pedig normális helyen találhatók.
2013. okt. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!