Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha olyan helyzetben akarna megcsókolni valaki amikor kivagytok és épp elsírtátok neki ami bánt titeket?

Figyelt kérdés
Azért csókolna meg mert tényleg szeret.
2015. júl. 15. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erre semmi esély, mivel férfi vagyok.
2015. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez egy mocsok dolog szerintem. Várja meg, amíg olyan a helyzet. Ne egy kiszolgáltatott helyzetben.
2015. júl. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem a kihasználásról van szó, egyszerűen csak egy ölelés nem fejezi ki azt a szeretett..
2015. júl. 15. 18:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor se. A csók nem oda való. Ennyi erővel akkor szexelni kellene..
2015. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de a csókba sokkal több érzelem van..
2015. júl. 15. 18:03
 6/11 anonim ***** válasza:

Dehogynem az öleléssel is kifejezheted az érzéseidet!


Én nem dijaznám. Pláne nem, ha épp nagyon magam alatt vagyok!

2015. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

elhiszem.. :/


De tényleg akkora a szeretet..

2015. júl. 15. 18:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha vmi bantana, ami miatt meg sirnek is(altalaban ennek amugy komoly dolognak kell lennie, hogy masok elott ejtsek konnyeket), akkor nagyon nem orulnek neki.
2015. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha valami nagy tragédia történt velem, akkor legfeljebb elutasítanám.
2015. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi ebben a mocskos dolog. Mikor hasonló vígasztalós helyzetekben voltam régebben, hosszas lelkizés meg némi ölelkezés után általában a csaj smárolt le engem. Mindkét fél tudta, hogy semmi komoly, csak szüksége van egy kis szeretetre. Mi ebben a mocskos?
2015. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!