Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a férfiak elrettenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfiak elrettennek az ilyen nőktől?

Figyelt kérdés

Akik ambíciózusak, konkrét céljaik vannak, karriert építenek, egyrészt mert tásadalmi elvárás, másrészt mert nem szeretnének 20 évesen már gyereket nevelni, akik arra kényszerülnek hogy megtanulják becsavarni egyedül a villanykörtét, akik egyedül csiszolják le a bútort festés előtt, akik megszerelik az elromlott mosógépet, stb mert muszáj.


Igaz, hogy a férfiak a megmentőt akarják játszani, érezni hogy szükség van rájuk a nő mellett, mint igazi hozzáértő férfira? Hogy végezni akarják a férfias feladatukat és elijeszti őket ha a n meg tudja csinálni és "nincs rájuk szükség" vagy mindez csak valami bullshit idióta vélemény amibe ma belefutottam és nem hagy nyugodni?



2015. júl. 15. 23:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha igaz, ha nem, ne foglalkozz vele, nem kell csak azért szándékosan bénának maradnod, csak mert néhány férfinak esetleg elmehet melletted az önbizalma. Keress olyat, akinek van elég és nem retten el tőled :)
2015. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Nekem nem szokott tetszeni. Ha ilyen jól megvannak egyedül és megcsinálnak mindent akkor feleslegesnek nekik egy férfi.
2015. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Ez abszolut ferfifuggo

Vannak azok, akik patyolgatni akarjak a not, akik a hos lovagot jatszak vegig es ajtonyitastol kezdve, vezetesig, izzo csereig mindent megcsinalnak

Es vannak a felvilagosult nyitott ferfiak akiknek epphogy pont az imponal egy noben, ha szorult bele valami tokosseg

nem feltetlenul, hogy a kocsi ala fekszik es lecsereli az olajat, bar az en parom arra is gerjed, mindketten imadjuk az autokat


Szerintem egyre kevesebb az a ferfi aki az ilyentol elretten de biztos van nehany bizonytalan egyed, akik megijednek ha a non nadrag van, de azok talan meg nem ferfiak, csak fiatal fiuk ;)

2015. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem nem igaz, de akkor nekem ne rinyáljon, h én miért nem vagyok képes minderre. Ennyi volna a lényeg.:D
2015. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

És a férfi hogyan érzi hogy itt rá márpedig szükség van? Mi alapján?


(lepontozó troll tűnj a kérdésemtől)

2015. júl. 15. 23:56
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Attól szoktam elrettenni, amikor a delikvens hölgy valamit tud, amit én nem, és lenézően a képembe vagdossa, ezzel is éreztetve velem, hogy hozzá képest csak egy kis tanulatlan, fogyatékos nímand vagyok. Ezektől a nőktől menekülni szoktam.
2015. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen nônek meg én nem kellenék. Nincs diplomám sem jó kocsim, egy sikerre orientált nônél esélyem sem lenne. A többi férfi is valószinüleg ezt gondolja. Egy férfinak ezernyi dologban kell megfelenie egy csajnál, hogy akár kapcsolat legyen a dologbol, hát még ha többet akar ( házasság gyerek, vagy egy életen át tartó szerelem) a franc sem akarja még ezt tetézni is ilyen dolgokkal.
2015. júl. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Hú hát én nagyon szeretnék egy ilyen nőt találni engem ez nem zavarna. Kimondottan szeretem aki képben van az ilyen dolgokkal. Én azt nem szeretem mikor egy nő rögtön rávágja valamire hogy húú ő ezt nem tudja megcsinálni mert ez férfi munka.... Persze eszében sincs megpróbálni hogy esetleg sikerül-e. Ez valahol lustaság szerintem a részükről. Tény hogy kevés nő ilyen , és az is igaz hogy sok férfi mellőzve érezné magát egy ilyen nő mellett. Énnekem imponál ha egy nő céltudatos és talpraesett.
2015. júl. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Van egy nagyon jó szólás: "Ez komoly nőhöz fel kell nőni", s ez mindent, de teljesen mindent megmagyaráz ;)
2015. júl. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

3-mas. Miről beszélsz?

Ajtónyitás? :D ez már a bunkóságot súrolja, a hiánya.

Vezetés? Minek a vezetése? Háztartás, vagy autó, vagy minek?

Villanykörte. Ja azt illik tudni kicserélni azért egy nőnek is.


A kérdéshez :ez férfi függő szerintem.

A lényeg,hogy 2 ember között egészséges,egyenrangú kapcsolat legyen.

A férfi legyen udvarias és előzékeny, a nő pedig hagyja a férfit,hogy férfinek érezze magát mellette.

Kompromisszum,kommunikáció.

Döntések,fontos döntések,talán ez a legfontosabb, ebben legyen konszenzus,egyetértés.

2015. júl. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!