Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdés azoknak, akik szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés azoknak, akik szerint "A férfi legyen 5-10 centivel magasabb! ": A 160 centis férfiak rohadjanak meg egyedül, ha nem találnak 150-155 centis lányt?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 19:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
45%
Ameddig a betegségből lett kövér nőket nem veszik emberszámba a férfiak, akkor miért várjátok el, hogy a nők az alacsonyabb férfiakra is gerjedjenek m
2015. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Ne aggódj, aki így gondolkodik, azok szerint a 180 feletti lányok is nyugodtan "megrohadhatnak". Persze mindenkinek van egy ideálja, de ha ilyesmiben valaki nem tud elszakadni az elképzelt képtől, akkor nagyon felszínes ember lehet, ne sajnáld, hogy nem jönnél be nekik.
2015. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
28%
ez így van sajnos! hiába mondják hogy nem az számít velem az van hogy küldök képet csak az arcomról vissza írja helyes pasi vagy megkérdezi hány cm vagy 157 cm vagyok erre bocsánat de nekem olyan pasi kell aki magasabb nálam mert az a ffias! te hát aki nem magas az nem is ffi a "nők" szemében! de hiába mondják hogy vannak alacsony lányok nekik is magas pasi kell jóval!
2015. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként mellékesen egy pont az elsőnek is, de úgy gondolom, férfiak között is vannak felszínesek, valószínűleg nem azok ítélik el külsőségek miatt a nőket, akik szintén hasonló cipőben járnak. (Ha meg igen, akkor meg is érdemlik a helyzetüket.)
2015. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
2: Én simán összejönnék egy nálam magasabb lánnyal, ha amúgy rendben lenne.
2015. júl. 14. 20:00
 6/28 anonim ***** válasza:
Először is fogadd el önmagad, majd akkor megtetszel másnak is. Valóban nem előny a pasiknál az alacsony alkat, de ez nem zárja ki, hogy találj magadnak párt. Lehet, hosszabb ideig kell keresgélned.
2015. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
6: Nem rólam van szó a kérdésben, én átlagos magasságú vagyok.
2015. júl. 14. 20:05
 8/28 anonim ***** válasza:
magamon tapszatalom nem sírás hogy ez nagy hátrány ritka az olyan nő akinek bejönnek a kicsi pasik!
2015. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
15%
És azokkal mi van akik azt mondják, hogy a nő legyen 10-15cm alacsonyabb? Ha? :D Innentől be lehet fogni, felszínes itt mindenki. Persze az lenne a legjobb ha befejeznénk az általánosítást, de hát az persze lehetetlen.
2015. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
49%
Nem az én gondom, hogy mások egyedül halnak-e meg vagy sem. Nem vagyok szeretetszolgálat, ha nem vonzódom az alacsonyabb férfiakhoz, nem fogok egyel sem összejönni, csak hogy ne legyen szegény egyedül.
2015. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!