Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki érti ezt: egyszer a nők is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti ezt: egyszer a nők is ugyanolyan emberek, máskor meg egy külön emberforma?

Figyelt kérdés
A kérdésemmel arra akartam célozni, hogy ebben a témában is borzasztóan ellentmondásosak a vélemények. Egyszer azt írják, hogy ugyanolyan emberek a női nem tagjai is, nem kell őket külön emberfajtaként kezelni. Máskor pedig azzal torkollnak le valakit, hogy nem értesz a nőkhöz, a nők nem így működnek, stb...
2015. júl. 16. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Mert nem is úgy működnek, mint mi, férfiak. Merőben más az agyuk működése. Ha érdekel egy jó könyv, hogy ezt megértsd, elmondom priviben.
2015. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Egy ilyen könyvet én is olvastam már,tény,hogy máshogy működünk:)
2015. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most mia fhaszomért kellett lepontozni? Az ember segít, azt lepontozzák? B..szátok meg. :)
2015. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nők ugyanolyan emberek, mint a férfiak. Ugyanúgy vannak vágyaik, terveik, céljaik, kötelességeik és jogaik. Panelben a házimunka pl nem csak női munka és nem, nem az a normális, hogy egy kapcsolatért csak a nő tesz, a pasi pedig csak elvárja, hogy kinyalják a seggét.


DE egy adott problémát egy nő és egy férfi teljesen más irányból fog megközelíteni és megoldani. Illetve bizonyos helyzeteket máshogy kezel, máshogy érinti meg. Most a legbagatellebb dolog, egy aranyos kutyás videón a nők még bőgni is képesek, hogy de cuki, egy pasi vagy feleslegesnek gondolja vagy csak röhög rajta. Vagy máshogy kezelik a konfliktust. Ezek nevelés kérdése is, de sokszor inkább a nem befolyásolja a viselkedést.


Tehát szerintem így értik a véleményezők ezeket.

2015. júl. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!