Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feláldoznátok 2 évet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feláldoznátok 2 évet az életetekből egy érdek kapcsolatra 23 évesen úgy hogy utána nagyon jó életetek lenne külföldön sok pénzt/saját üzlet (nyitása lehetősségel + állampolgárság)?

Figyelt kérdés
őszinte válaszok érdekelnek kor és nemmel lehetőleg, köszönöm
2015. júl. 17. 02:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2015. júl. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
te aztán nagyon egy bőbeszédű ember vagy hallod-e ... meg se merem kérdezni hogy miért..:)
2015. júl. 17. 02:38
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell felkapnod a vizet, amiért nem erősítettem meg benned a dolgot. Én így látom. Nem áldoznék egy percet se érdekkapcsolatra, mert nem használnék ki soha senkit. Egyébként 22/F. Remélem így már boldog vagy.
2015. júl. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent feláldozni azt a 2 évet? Nem mindegy, hogy epret szedsz vagy prostinak állnál.. Bár az érdek kapcsolat inkább az utóbbit jelenti, úgyhogy nem.
2015. júl. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egy életem van, amelynek minden perce értékes számomra. Feláldozni 2 évet? Pont a fiatalságomból?

Neeeem. Ezt a 2 évet nekem senki nem adná vissza. Az én életem ehhez túl értékes. Hogy a te életed mennyit ér, azt nem tudom. Ez a te dógod.

2015. júl. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Estienne ***** válasza:
71%

Nem több ez se, mint megalapozni egy jövőt. Mintha remetemód tanulnál egy elég perverz egytemen, de utána sínen az élet.


Ha van gyomrod hozzá, felőlem csináld. Bár sok konkrétum nincs..

2015. júl. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem, 30 éves nő vagyok.
2015. júl. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

A válaszom,nem. De,

Hú, hát most biztosan le leszek pontozva....

Ha nem kötne ide semmi+ nem lenne senkim és semmim, nem prostinak kéne állni,amúgy kilátástalan lenne a jövőm, nem lenne a pasi egy undormány vagy nagyon öreg, akkor én meggondolnám.Minden a körülményektől függ, ennyi infóból nem nagyon lehet válaszolni erre.

39/N

2015. júl. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noren1989 ***** válasza:

Nem, őszintén.

25/F

2015. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na, megjelentek a hitetlenek és lepontozgattak mindenkit, kifejtést nem kértél, hogy miért az a válasz, ami. :-) Az is kellene?


Örülnék, ha nyernék a lottón, de az érdekkapcsolat nem az én asztalom. 23 évesen tanultam és dolgoztam. Szóval nem okozott problémát, hogy egy raktárban mondjuk összekoszoljam magam, vagy borítékolás közben vagdossam szanaszét a kezemet. Valószínűleg lett volna lehetőségem protekcióval jó pozícióba kerülni apám révén, de nem akartam. Inkább választottam a több éves küzdést, mert a magam erejéből akartam elérni a céljaimat, nem másoktól kapott hátszéllel. Igen, így lett majdnem 20 munkahelyem, és többször voltam munkanélküli is 30 éves koromig, de megérte, mert most olyan munkát csinálok, amit szeretek, olyan emberek között vagyok, akikkel jól érzem magam, és büszke lehetek arra, amit elértem, mert soha nem vettem el más helyét, csak mert valakinek a valakije vagyok, hanem a tudásommal és szorgalmammal értem el.


Na, most jöhetnek a hitetlenek, teszek rá, mit nyomkodtok ismeretlenül. Én nem vagyok megvásárolható.

2015. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!