Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ennyire jó barát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ennyire jó barát?

Figyelt kérdés

A pasim haverja mindenben segít nekünk, én viszont furcsának találom a közeledését. Volt olyan mikor spontán megölelgetett. Félreérthető helyzeteket teremt.

Nem tudom eldönteni, hogy én nézem be és tényleg ennyire rendes, hogy minden szóra ugrik, ha segíteni kell, vagy valami hátsó szándéka van?



2014. máj. 29. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
előfordulhat h tényleg barát, de ezt meg kellene vele beszélned, nehogy gond legyen belőle
2014. máj. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazi barátért illetve a barát nőjéért -ha úgy érzem, hogy megfelelő a barátomnak- akkor mindent!
2014. máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

HankMoodyTheLegend! tökéletesen igazad van, de gondolom a barátod barátnőjével azért megtartod a 3 lépés távolságot? Mi az ami még belefér a barátságba?

Én úgy érzem, hogy ő közeledik felém, mert állandóan testi kontaktust teremt, megérint, megölel, olyan közel jön hozzám mikor beszélünk, hogy az már zavaró.

Tudom, hogy vannak ilyen emberek akik szeretnek másokat fogdosni, de ez akkor is gáz, nem?

2014. máj. 30. 00:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezz meg olyan embereket, akik ismerik őt. De ne olyan firtatóan, inkább olyan pozitívan, h szóbahozod őt, és "hát ez az XY, mindig nagyon kedves, mindig megölel, nagyon jó barát stb." de akár konkrétan rá is kérdezhetsz, attól függ, milyen a kapcsolatod az adott személlyel. így megtudhatod, h mással is csinál-e ilyet (jó barátokkal), vagy csak téged "tüntet ki" ezzel a figyelmességgel.
2014. máj. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmilyen hátsó szándéka, csak meg akar dugni :D
2014. jún. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!