Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, nektek tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, nektek tetszenek az ilyen tipusu cipok a nokon? Nem visszataszito szamotokra, ha mondjuk egy csaj randin ilyen hegyesebb orru cipoben jelenik meg?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2015. júl. 17. 16:40
 1/7 anonim válasza:
79%
lányként mondom, szerintem pl randira nem megfelelő választás, valami szolidabbat választanék. ilyet egy komoly rendezvényre, vagy ha valakinek olyan a munkahelye, munkába tudnék elképzelni :)
2015. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok egy titkot, de ne add tovább. A férfiak a cipődet észre sem fogják venni.
2015. júl. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Gyönyörű cipők. Főleg az első, amiben a sarka is kivan. :P
2015. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég, az első ronda...

a saru sokkal jobban tetszik, ilyened nincs?

[link]

de én a topánkát is szeretem egy lányon:

[link]

2015. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Amúgy én azh ilyeneket imádom a nőkön:


[link]

[link]

[link]

[link] (csak más színben)

2015. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem a két cípő, amit mutattál nagyon szép, leginkább a második, viszont egy kicsit vastagabb, ugyanakkor stabil sarokkal. Ilyen cipőkben csak az olasz cipőket tartom erőseknek, jó minőségűeknek, még akkor is, ha esetleg kéz alól veszed.

Ha ilyen cipőt szeretnél felvenni randira, akkor csak beülős (cukrászda, kávézó) vagy mozis randi legyen, ha pedig sétálni szeretnétek, esetleg túrázni, akkor a saru típusút ajánlom.

2015. júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A cipő az utolsó, amit megnézek egy nőn. Bár ez nem teljesen igaz, mert az esetek 99%-ában meg se nézem :)
2015. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!