Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek miért visszataszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek miért visszataszító az, ha egy csaj több már mint 55 kg?

Figyelt kérdés
Én úgy látom a fiúk nem szeretik azt aki mondjuk már 60kg környékén van és van rajta kicsi husi.

2013. ápr. 27. 15:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet általánosítani ebben a témában! :)
2013. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk,eggyáltalán nem visszataszitó!! ;)

Én a nagyon vékony nőket nem szeretem,jobb ha van rajta valami!!

2013. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy milyen magas.

Nekem nem visszataszító! Én mindig a nőies nőket kedveltem, kedvelem, akiken van mit fogni és nem megy szálka a kezembe ha megsimogatom.

F.

2013. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Szerintem a husis jobb mint a csontos :)
2013. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Ezaz, fogd rá mindenkire, hogy taszítja őket!
2013. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%
Ez az 55 kiló attól is függ, hogy milyen magas vagy. Ha te például tegyük fel 20 éves vagy, és 160 centin 55 kiló, az nem ugyanaz mintha 170 centi magas vagy és úgy 55 kilogramm. Szóval itt a magasság is számít. Egyébként meg általánosítasz.
2013. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
50%

Eleve nem mindegy, hogy milyen MAGAS az illetö nö, mert 150 cm-nél egész más a hatás, mint 180 esetében.


Mellesleg egyetlen fiunak sem a KG a lényeg, hanem a kinézet. Viszont a legtöbb lány, aki magát "husis"nak minösiti, komondottan kövér, formátlan,

2013. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Nem az és ez magasság függő is.
2013. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Hát akkor én a kivételek egyike vagyok. Egy lányon legyen egy kis felesleg, az csak még nőiesebbé teszi. Nincs is annál kiábrándítóbb, ha egy lánnyal nem lehet normálisan reggelizni, enni, mert folyton ügyel a kilókra. Ne legyen betegesen sovány, persze kövér sem, de szerintem ezek a lányok sokkal nőiesebbek, szexibbek. Ha 50-60 kiló között van, az kifejezetten előnyös nálam.
2013. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Általánosítsál drága!!!
2013. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!