Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap este valaki elkezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este valaki elkezdett fogdosni. Én ellöktem, mert nem is tetszett, meg amúgy is menjen az ilyen a fenébe. Szerintetek elmondjam a barátomnak?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátnőimmel felmentünk a városba. Nem akartunk nagy bulit csapni, csak kis összejövetelt. Kimentem valamiért az előtérbe erre odajött hozzám egy fickó és először csak flörtölt, de mondtam, hogy hagyjon békén. Aztán megfogta a fenekemet, majd a derekamat. Adtam neki egy pofont, mire a falhoz nyomott és elkezdett velem üvölteni és megrángatott. Miután látta hogy jönnek ki, elengedett. Elkezdtem sírni nagyon. Ott nyugtatgattak meg a csávó után akartak menni de már nem volt sehol.

Már jól vagyok, de még kell idő mire feldolgozom. Nem látta senki, lehet el sem hitték és lehet a barátom sem fogja. Így van értelme elmondani? :(


22/L


2015. júl. 18. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Kár ilyenekkel idegesítened feleslegesen.Bajod nem történt,és nem is akartad.Innentől ne kavard fel őt is!
2015. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
ne mond el neki, mert szakítani fog veled.
2015. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mért szakítana?
2015. júl. 18. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Én elmondanám. Hülyeség, hogy ilyesmi miatt szakítana. Nem a te hibád ami történt.
2015. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy párkapcsolat pont attól párkapcsolat, hogy nem titkolózunk egymás előtt. Ha valami rossz történt, számíthattok egymásra, sőt, szerintem alapvető lenne, hogy elmondd.
2015. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!