Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S.! Fontos! Tegnap este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! Fontos! Tegnap este írtam a barátomnak, hogy ő számomra az IGAZI FÉRFI, a NAGY Ő. A válsz az volt, hogy erre a vallomásra nem számított. Ha szeret egy férfi, nem hasonló töltetűt ír vissza? Fiúk! Hogy értelmezzem ezt a reakciót?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyit írt és nem többet, akkor esélyes, hogy ő nem így érez, csak nem akar megbántani azzal, hogy egyértelműen ki is mondja.
2014. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Örülj legalább nem veri át teljesen az agyadat:)
2014. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Én reménykedtem abban, hogy esetleg nem akarja kinyilvánítani, mit érez. Mivel férfi...
2014. ápr. 14. 16:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet.
2014. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem itt inkább azt kéne figyelembe venni, hogy ezt a vallomást ÍRTAD. Az én párom nagyon szeret engem, nagyon ki tudja fejezni az érzéseit - de szigorúan személyesen. Egyszerűen nem szeret "nyáladzani" chaten, sms-ekben stb.

Én biztosan nem ilyen felületen tudattam volna vele ezt, hanem minimum kettesben a szemébe mondtam volna.

2014. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igaza lehet neked is, de tegnap este valahogy kijött belőlem, mert annyira szeretem. Tény, hogy nem egy nyáladzós fajta. Akkor most honnan tudjam meg, hogy hogyan érez?
2014. ápr. 14. 16:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyeneket elsőre legalább tényleg nem a kik*rt fb chaten kellene megosztani a barátoddal...
2014. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-esnek! Sms-ben írtam.
2014. ápr. 14. 18:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy mióta vagytok együtt? Ha rövid ideje, lehet lesokkolta a dolog, vagy szeret téged, de még nem tart 100%-ig ott, ahol te, és ő akkor szeretne hasonlót mondani, mikor biztosan így érzi. Én 4 hónapja voltam együtt a barátommal, mikor kibukott belőlem a "szeretlek". Ő erre csak kínosan, feszengve hallgatott, a mai napig emlékszem a nagy csöndre. Később hazament, nem került szóba a dolog, de kicsit én is megijedtem, hogy mennyire nem reagált úgy, ahogy szerettem volna, pedig éreztem, hogy komoly dolgok vannak köztünk. 1 hónap múlva mondta ki ő is, és ekkor gondolta őszintén. Azt mondta, neki ezek a dolgok nagyon fontosak, csak akkor mondja valakinek, ha az számára tényleg a legfontosabb. 5 éve vagyunk együtt, 4 éve házasok, van két kisfiunk.
2014. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Másfél éve vagyunk együtt.
2014. ápr. 14. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!