Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok az éretlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok az éretlen?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, nem volt még barátnőm. Ezeket a pár hetes, "kézen fogva sétálunk és csókolózunk" kapcsolatokat nem nevezném párkapcsolatnak. (nem vagyok már szűz)

Felnőttként viselkedek.


22 éves lány, voltak már komoly kapcsolatai. De elég éretlenül viselkedik. Ő sem származik jómódú családból és már dolgozik, de neki fontosabb, hogy iphone-ra költse a pénzét, meg hogy fesztiválokra járjon ahelyett, hogy spórolna egy kicsit.



És mikor kiderült, hogy nem illünk össze, akkor még én vagyok az éretlen, mert "nem hiába nem volt még komoly kapcsolatom".

Nem is beszélve, hogy több vasat tartott a tűzbe. Én nem ezt tettem, pedig volt egy lehetőségem, de megmondtam annak a lánynak, hogy most nem aktuális.



A kérdés nektek szól. Nekem meg van a véleményem erről a szituációról és arról, hogy ki is az éretlen.

De kíváncsi vagyok a többiek nézőpontjára. Nehogy széllel szembe h*gyozzak...


2015. júl. 18. 20:49
 1/6 anonim válasza:
Nem vagy éretlen! Keress jobbat! Neki csak a buli fontos még, hát hagyd! Vannak ennél jobb csajok is, akik megérdemlik majd a szerelmedet! :)
2015. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy? Lényeg, hogy nem passzoltatok össze, ilyenkor elég általános, hogy mindenki inkább a másikban látja a negatívumot mint magában.

Ha érdekel, az én szememben nem attól lesz valaki éretlen, hogy mire költi a pénzét vagy volt-e komoly kapcsolata - őszintén szólva nem is nagyon tudok mit kezdeni a fogalommal, szerintem nem lehet így egy az egyben rásütni senkire, hogy éretlen lenne vagy sem.

2015. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát nehezen találok olyat, akit keresek :(


Amelyik nem bulizik, azok közül is sokan panaszkodással kezdik az ismerkedést. (a hülye munka, a sok csalódás a pasik miatt...)

Az meg nem jön be nekem, ha valakinek már az elején "minden szar".

2015. júl. 18. 20:54
 4/6 Noren1989 ***** válasza:

Öcsém, nyugodj meg, jobb, h elment.

25/F

Szerintem amúgy nem az éretlen a pontos szakkifejezés, de ezt mindenki találja meg maga.

2015. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Ennyi alapján egyikőtökről sem lehet még szerintem értékelhető véleményt alkotni, de az, hogy ő máris a képedbe vágta a tapasztalataid hiányát, plusz több vasat tartott a kezében, eléggé arra utal, hogy ti ketten talán jobb, ha hagyjátok egymást.

Ezen túlmenően kár pörögnöd a dolgon, érett személyiség nem attól lesz valaki, hogy már x párkapcsolata volt.

2015. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy függ össze az érettség azzal, hogy ki mire költi a saját pénzért, amiért megdolgozott.
2015. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!