Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves lányok! Amelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok! Amelyik fiú veletek egyidős vagy pár évvel fiatalabb, az a szemetekben csak egy éretlen hülyegyerek lehet?

Figyelt kérdés
19 évesen egy 21 éves lány visszautasított a "túl fiatal vagy" indokkal. Most 23 vagyok, de még mindig nem tudtam feldolgozni. Tudom, "fiúk később érnek", stb. Mennyi minimális korkülönbségnek kell lennie?
2015. márc. 14. 10:35
 1/4 CptTomato ***** válasza:

Nem érünk semmivel sem késöbb ... vagyis nem ugyanazok a prioritásaink.


Az hogy valakinek túl fiatal voltál az az egyén dolga nincs mit tenni vele de vannak nők akik 20 évvel fiatalabb pasival is kikezdenek....vannak akiknek meg már a fél év is túl nagy különbség.

2015. márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, de gyakran mások a preferenciák és a gondolkodásmód.


Ha bizonyít, amit amúgy egy idősebb pasinak is meg kell tennie, ahhoz hogy kapcsolatot kezdjenek vele, akkor szerintem nem kizáró ok a kor.


Nem a kor számít, hanem a viselkedés / érettség / megbízhatóság / értelmesség. Senki nem tehet arról, hogy a szülei nem 2 évvel előbb vállaltak gyereket, az érettség és a kor között lineáris vonalat húzni pedig elég nagy ostobaság. :)


Ha viszont a lány esélyt sem ad a korod miatt, akkor

1. Nem tetszel neki és inkább erre fogja,

2. Bele se gondol, hogy milyen lenne veled,

3. Előítéletes.


Ne rágódj miatta egyetlen buta lány megszólalása miatt :)

2015. márc. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még nem találtam olyan velem egykorú fiút, fiatalabbat még inkább nem, aki fel tudta volna kelteni az érdeklődésem. Nem utasítok el senkit rögtön a kora miatt, de az eddigi tapasztalataim alapján nem tudnék összejönni fiatalabb sráccal. Min. 4 évvel legyen idősebb tőlem a kedves jelölt.
2015. márc. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen azt gondolja, hogy éretlen hülyegyerek vagy. hanem egyszerűen az idősebbekhez vonzódik (mint a nők nagy része). Ez benne van a pakliban, ha idősebb csajnál próbálkozol.
2016. máj. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!