Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neha ugy erzem en jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neha ugy erzem en jobban szeretem a baratom mint o engem. Mas hogyan kuzdotte le ezt az erzest?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azzal a kerdessel fordulnek hozzatok, hogy hogyan kuzdottetek le azt az erzest, amikor azt ereztetek, Ti jobban szeretitek a parotokat.


En nagyon kimutatom az erzeseim, nagyon ragaszkodo vagyok es szuksegem van arra, hogy masok is kimutassak felem az erzesuket. Nem arrol van szo, hogy nem erzem, hogy szeret, de en valahogy sokkal ragaszkodobb vagyok. A tettei bozonyitjak, hogy szeret de sokszor ugy le tud lombozni azzal, hogy kisse hideg amikor nekem torodesre lenne szuksegem.


Mik a tapasztalataitok?


21L 25L


2015. júl. 19. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha így érzed,annak általában van alapja.Olyan kapcsolatot kell kiépíteni,ahol egyformák az érzelmi kötődések,különben az egyik félnek folyamatosan hiányérzete lesz.
2015. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nézz utána a szeretetnyelveknek az pont ilyesmikre ad választ, hátha neked is segít
2015. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!