Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányként hol és hogyan ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként hol és hogyan ismerkedhetnék, ha nem szeretem a szórakozóhelyeket?

Figyelt kérdés

Barátnőimmel szoktam menni diszkóba, de pár óra után nekem már elegem lesz belőle, de addig sem szoktam túlzottan élvezni. A barátnőim szexin rázzák magukat, odasimulnak a fiúkhoz, csókolgatják őket a pasik, de nekem ez nem megy. Nem is tudok olyan "diszkósan" táncolni.

A városban sokan szoktak nézni, elég gyakran összejön a szemkontaktus, de nem tudom, mit kellene tennem olyankor, és végül csak elmegyünk egymás mellett.


Most van valaki, aki egyszerűen tökéletes lenne a számomra, mindig ilyen fiúról álmodoztam, de a diszkóban az egyik barátnőm kinézte őt, és odament hozzá, végül táncoltak, azóta randizgatnak.

Nem akarom tőle "elvenni", de iszonyatosan fáj, ezért szeretnék valakivel megismerkedni, de a bulikban nem megy. Akkor mégis hol? Mit csináljak?


2015. júl. 3. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Munkahely vagy suli? Vagy közlekedési járművek, vagy üzletek tönkelege. Strand.
2015. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írj.
2015. júl. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1-2-3, jönnek a legjobb helyen jársz kommentek.

Egyébként valamilyen szórakozási formád csak van, pl sportolás vagy valami más, ahol biztos vannak fiúk is, ilyen helyeken próbálj meg velük összebarátkozni és az egyiknek biztosan megtetszel majd. Ez csak az én véleményem 19f

2015. júl. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az én hobbim a lovaglás, hát, fiút ott csak elvétve látok. :) Nem mindenáron akarok valakit, csak már annyira kellemetlen egyedül lenni, főleg így, hogy másra sem tudok gondolni, mint az egyik barátnőm pasijára... Elsüllyednék legszívesebben.
2015. júl. 3. 23:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolj rám! Én is épp rád gondolok! :D
2015. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Értem mire gondolsz, de felejtsd el azt a srácot. Nem tudom, hogy a nők körében ez hogy működik, de a férfiaknál a ,,spanom csaja tabu'' szólás szinte teljesen mértékben megállja a helyét még akkor is ha már nincsenek együtt, de nyilván nem m1, az sem, hogy hány éves vagy. #3-as voltam.
2015. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hamarosan 19 éves leszek.

Nem akarom elvenni tőle a srácot, de ezt én nem bírom.

Igazából arra gondoltam, hogy egy ideig jegelem a kapcsolatomat ezzel a barátnőmmel, nem akarom őket együtt látni. Nem csak hisztizek, tényleg nagyon megviselt az utóbbi kb. egy hét.


Az utcán és a strandon hogyan lehet ismerkedni? Mi az, ami még nem számít tolakodásnak?

2015. júl. 3. 23:59
 8/9 WheneverYouWant ***** válasza:

Mondanám szívesen hogy itt és velem habár elég fiatal lennél hozzám. Elég sok hasonlóságot véltem felfedezni a diszkóval kapcsolatban is meg a szemezés utáni semmivel is...Van viszont egy egyszerű trükk amit szoktam én is használni a 3 másodperces szabály... Ha találkozol valakivel aki megtetszik egyből mondanod kell neki valamit (mind1 mit) csak hogy elinduljon a beszélgetés... minél tovább vársz annál nehezebb lesz...

Még a legnagyobb dumások is ha nem szól hozzájuk az ember legtöbbször csendbe maradnak... 1-2 szót viszont ha szólsz hozzájuk akkor be nem áll a szájuk.

ui: a lovaglást is mindig ki szerettem volna próbálni :) 26/F

2015. júl. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy külsőt látsz abból a srácból csak, gondolom nem ismered, igaz? Szóval ne csináld már, lépj túl a dolgon, és ne legyél már ilyen, h az kell, amit más már használ.

Egyébként meg csajként semmit nem kell tenned, h legyen pasid, simán normális elbeszélgetsz azzal, aki megmer szólítani, oszt annyi, majd alakul, ha alakulnia kell. A diszkóba meg csak dugni járnak amúgy is sokan, a bnőd megvolt, majd jöhetsz te a srácnak.

2015. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!