Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek erdemes video...

Szerintetek erdemes video hirdtest feladni kiado lakasrol, vagy jobb a tradicionalis internetes hirdetes kepekkel es leirassal?

Figyelt kérdés
Csinaltam egy rovid videot amiben osszegyujtottem, hogy miket szrettem az elozo alberletemben ket even at - https://www.youtube.com/watch?v=xj406RkeopA

2015. jún. 27. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem jó ötlet, teljesen más videón megnézni egy lakást sokkal élethűbb
2015. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó a videó :) S a kérdésre a válasz, igen, sokkal látványosabb, mint pár semmitmondó kép a bútorokról.
2015. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha van kedved hozzá, mért ne?

De én pl. jobb szeretem a képeket, gyorsan végig futom és kész. Ha meg érdekel a lakás úgyis a személyes megtekintés után döntök arról hogy valóban kivenném vagy sem.

2015. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kiad-lak ***** válasza:
100%

is-is

Csinálsz egy hagyományos hirdetést és beleírod, hogy kérjék a videó linkjét.

Más kérdés, hogy ha bármilyen hirdetést feladsz, azonnal lesz húsz érdeklődőd videó nélkül is.

Az igényes ügyfél szereti az ilyen videót, ki lehet szűrni pár kizáró okot belőle, ezzel időt spórolsz neki.

2015. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menő lett ez a videó, lakásfotók alapján tuti kevesebb embernek tetszik. Ha belinkeled egy hirdetésbe, ahol van alaprajz és ár, akkor tökéletes.
2015. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!