Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklat egy nő. Mit kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat egy nő. Mit kezdjek vele? 21/F

Figyelt kérdés

Már többször elmondtam neki, hogy nem akarok tőle semmit, de nem érti meg. Szerintem nagyon beteg. Folyton hívogat, akkor olyanokat ír, hogy "tudom, hogy szeretsz, egymásnak vagyunk teremtve"

Igazság szerint egyszer lefeküdtem vele, de én utána tisztáztam, hogy nem akarok semmit, részemről ennyi volt. Kezdek tőle megijedni. :/


2015. júl. 19. 21:11
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
48%

Hát, ezaztán a dilemma. Milyen jellegű a csaj? Az eszére lehet hatni, vagy sem? Ha igen, akkor beszéld meg vele, ha nem, akkor meg jogi szankciók.

25/F

Szívből sajnállak.

2015. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyilvános helyen, nagy tőmegben durván alázd meg,ennyi
2015. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel zaklatásért és kérj távoltartási végzést ellene. Férfival is előfordulhat az ilyen.
2015. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xyz6666 ***** válasza:
irányítsd át hozzám. én imádom az ilyeneket.
2015. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értelmes, normális csaj benyomását keltette amikor megismertem. Nem gondoltam, hogy ilyen elborult elméjű. Próbáltam már többször megbeszélni vele, de képtelenség.
2015. júl. 19. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Tedd féltékennyé. Mondd, hogy megismerkedtél valakivel, akivel boldog vagy.


Ne reagálj az üzeneteire, hívásaira, le is tilthatnád mondjuk.


Vagy mondjuk hívd el direkt valahová, vagy menj oda, ahol biztos, hogy ott lesz( haverral, haverinával) és esetleg megkérdhetnéd, hogy mondja azt a csajnak, hogy álljon le, hagyjon téged békén. De ne alázd meg nagyon.

2015. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!