Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka férfiak?

Figyelt kérdés
Egy nő iránt többet éreztek, mint barátság, ő nagyon kedvel , tudjátok egymásról, mégsem alakul ki párkapcsolat. Mindketten szinglik vagytok. Hogy van ez?
2015. júl. 19. 21:34
1 2
 1/20 RRR ***** válasza:
mert félénkek vagyunk:DDD
2015. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Erről általában a nőt kell megkérdezni.


23/F

2015. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mindkét fél vár a másikra ahelyett h lépne
2015. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Ezt inkább a nőktől kérdezd, ők szokták lefújni a dolgokat.

Olyan kifogást is hallottam már lányoktól, hogy túl jól ment minden ez pedig elbizonytalanította és ezért nem jött össze a sráccal. :D

2015. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Interferencia ***** válasza:
Ilyen még nem volt velem.
2015. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A nő nem jelzi egyértelműen, hogy szabad a pálya.
2015. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
"...ő nagyon kedvel". Vajon ezen túlmenően azt is ki meri mutatni, hogy nem csak barátként néz a férfira? Szerintem sokan inkább nem próbálkoznak ilyen helyzetben, mert mondjuk megjárták már korábban, amikor a kedvelésbe többet gondoltak bele.
2015. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Lépés megvolt, amikor elmondtam neki, hgy fontos nekem. Ő pedig beismerte, hogy én is, de szerinte neki pihennie kell most, nem szabad kapcsolatba lépnie senkivel, engem amúgy sem lenne képes megbántani. Ennyit mond. Ha az érzelmeink szóba kerülnek, azonnal terel.
2015. júl. 19. 21:41
 9/20 anonim ***** válasza:
Akkor megvan a válasz, egyszerűen nem akar kapcsolatot, mert nem hiszi, hogy jó vége lenne. Én is ilyen vagyok
2015. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor a közelemben van, kedves, odafigyel, húzzuk egymást, érdeklődő és félt, aggódik értem. Nem értem. Èn beleszerettem, imádom.
2015. júl. 19. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!