Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt vannak olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt vannak olyan férfiak, akik helyesnek tartják magukat, és ezt büszkén felvállalják? És ha igen, mi az amit szeretek saját magatokba!?

Figyelt kérdés

21/L

Érdeklődnék, mert azt veszem észre, aki valóban helyes, és beképzelt lehetne, az pont nem az. És akibe pl vannak hibák külsejébe pl: hegesedett arc,illetve csúnya fogak, azok pedig beképzeltek.

Vagy csak én volnék a hülye?


2015. júl. 20. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én helyesnek tartom magam. És nem gondolom, hogy beképzeltség lenne, szerencsére rengeteg megerősítést kaptam ebben. Mindenemet imádom, de leginkább a szemeim szépek szerintem. 21/F
2015. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

hm...:)

Szabad kérdezni milyen a szemed színei?

2015. júl. 20. 21:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze. Barna. :)
2015. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem én ha nem is kiemelkedően, de valamennyire helyes lehetnék, ha érdekelne mások véleménye a külsőmről meg egészségesebben élnék. Magasnak magas vagyok, ami elvileg jó, a sűrű hajamat szokták főleg dicsérni, bár sokan azt mondják, hogy jobb lenne rövidre vágva (én inkább hosszan hordom).

Viszont el vagyok hízva és szeretem elhanyagolni magam, borotválkozni egyáltalán nem szoktam, a körmömet is van hogy hagyom egész hosszúra nőni, mielőtt levágom ha meg egy darabig nem kell emberek közé mennem, a fürdést is szívesen halogatom pár napig. Szóval a közmegegyezés szerint egyáltalán nem vagyok helyes, bár mégis van, hogy az ellenkezőjét állítják kb. nagymamám korabeli nők :D

Aztán az is lehet persze, hogy tévedek és akkor sem számítanék annak, ha odafigyelnék minderre, csak valahol jólesik azt gondolni hogy mégis, elvégre csak emberből vagyok :)

2015. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen kérdező. Mit kell ezen felvállalni? Ha ronda lennék, akkor is vállalnám magam.
2015. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ÉN nem helyesnek hanem jóképűnek tartom magam, a helyest azt gyerekekre mondanám.
2015. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

És mégis miért tartod magad annak?:)

Érdekelne...

hiszem se nők se férfiak akik nagyon dögösek, nem vállalják fel , és nem vallják be hogy tényleg azok...

2015. júl. 20. 22:20
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert magas vagyok, jó kiállású, arányos, szimmetrikus. De kinek mi. Azért nem ezzel kezdek általában netes beszélgetést sem, mert tudom, hogy a nők 90%-a felszínes, és hiába a belső világ, pusztán a külsőtől sokan bugyit letolják. Én meg nem erre vágyom.
2015. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én az arcomat szeretem. Tükörben mikor magammal kicsit dumálok mindig nevetve hagyom el a fürdőszobát. Meg fura, de a szememet sokáig nézem (érdekes zöld, nincs rá jobb szó). Kb majdnem minden nap hálát adok hogy látok!

Valamilyen szintem csak helyes lehetek, ugyanis 1 randit kezdeményeztem csak nőknél. 1 szer mentem oda 1 lányhoz, abból fél év kapcsolat lett. Összesen volt 4 kapcsolatom, a maradék 3 nő úgy felcsípett hogy csak pislogtam, szóval csak nem lehetek nagyon ronda. Az utolsó ezek közül kb 4 éve volt, de furcsa mód azóta sem nagyon hiányzik egy társ, valahogy megvagyok egyedül.

Egoistának meg nem mondanám magam, mert mikor beszélgetésre kerül a sor, szinte rögtön meg kedveltetem magam valahogy, de kb semmit sem csinálok amit a mai fiatalok elmondanak magukról hogy csinálják. "szóval ezek a bu zi szelfik, facebook őrület, meg ecsethajas mit tudom én milyen kinézet, heti részegedések és társai".

Szóval igen, itt bizony vannak olyan férfiak, vannak szinte mindenhol máshol is. Igen, nőkből is vannak ilyenek, és nem értem a kérdésed!

2015. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem helyesen tartom magam hanem szimplán és egyszerűen az vagyok :,D


tovább ma már minden senkiházi az utcákon menőzik a semmire akkor minimum istenként járhatnék köztük

ennek ellenére nem vagyok elszállva magamtól :D ízlés egy fiatal ember vagyok,aki engem nem szeret annak kivágták a szívét a boncasztalon valószínű

2015. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!