Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított majd könyörög, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított majd könyörög, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Szombaton szakított velem a párom, akivel 5 éve voltunk együtt. Azt mondta, elfáradt a kapcsolatunk, már nem érzi azt, amit kellene. Én is érzem ezt egy ideje, megbeszéltünk mindent, majd másnap megjelent, hogy meggondolta magát, mégis szeret. Nem tudom mit gondoljak, össze vagyok zavarodva. Ha már egyszer el tudott hagyni, mit várhatok tőle? Az ember átgondolja mielőtt szakít valakivel...
2015. júl. 21. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg ne bocsáss neki,vmi nem oké vele!
2015. júl. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszer már ezt így kimondta,sok jót nem várhatsz tőle.
2015. júl. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én adtam neki esélyt, pár hónapig jó volt megint minden, de nem túl sokáig.

Szerintem belefáradhatott, és lehet, hogy tényleg emiatt rájött, hogy szeret, csak a hétköznapokban elfeledkezett erről. Adj neki esélyt, de csak lassan, pl randizzatok újra, hagyd, hogy teperjen, ilyesmi.

Nem feltétlenül gondolja át, ez emberfüggő, van, akinek csak úgy bekattan valami.

2015. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Háát ha legközelebb összeakad egy lánnyal akivel sikerül összejönnie akkor ripsz ropsz elhagy megint.
2015. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!