Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha ti egyszer szerelmese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha ti egyszer szerelmesek voltatok egy lányba, utána miért nem tudtok barátok maradni vele? (Az mindegy, hogy ki szakított. )

Figyelt kérdés

Írtam egy hete a volt barátomnak, és meg is nézte, de utána már eltűnt a látta jelzés. Gondolom törölte, pedig csak annyit írtam neki, hogy szia, hogy vagy?

Arról nem beszélve, hogy ha meglát valahol, akkor inkább elsiet, mintha észre sem vett volna.Meg azt is észrevettem, hogy ha egy haverjával van, akkor láthatóan rólam beszélnek. A volt barátom direkt nem néz rá, de akivel meg épp beszél, az feltűnően néz. Miért nem lehetünk haverok? Ő szakított egyébként, azóta sincs senkije, csak a tanulásba, meg ilyen közösségi munkákba temetkezik. :(


2015. máj. 19. 14:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Ui.: 3 hónapja lett vége
2015. máj. 19. 14:59
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Már történelem. Lépj túl rajta.
2015. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Én nem erőltetném, ő ilyen és kész.

Én sem akarok beszélni az exemmel, ő is próbálkozott kamu felhasználókkal is, de egyszerűen nem akarok beszélni vele, nem akarok ilyen barátot magamnak (mert ismerem).

Lehet hogy ő is ilyen, már másfajta emberekkel barátkozik.

2015. máj. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Van, akinek megy ez, másnak nem. Fura dolog olyannal barátkozni, akivel azelőtt szorosabb volt a kapcsolat.
2015. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindenkivel lehet ezt megcsinálni... nekem van exem, aki az egyik legjobb barátom és van olyan exem is, aki retteg az exeitől és jó messzire elkerüli őket... ezt el kell fogadni, nem tehetsz mást, senkit nem lehet meggyőzni...
2015. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Részéről hozzád csak a szerelem kötötte, a barátság nem. A kapcsolat elmúltával már nincs rád szüksége, van elég barátja. Nem másért hagyott el, hanem ezért, mert már nem akart veled időt tölteni. Már nincs helyed az életében. Azokban az esetekben elképzelhető barátság a szakítás után, ha a kapcsolatot több éves legjobb baráti kapcsolat előzi meg, vagy a partnerek kivételesen egymásra vannak hangolva mindenben, csak a fizikai vonzalom tűnik el idővel.
2015. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
A barátom pont olyan, hogy ő simán jóba lenne az exeivel,beszélgetne velük, de tudod ez a másik félnek (ebben az esetben nekem) rosszul esik. Én sem cseverészek azokkal a fiúkkal, akikkel akár lehetett volna valami.
2015. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!