Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mennyire örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

Páromat szeretném vele meglepni, nem kell a mérettől megijedni, mert bár 27 cm, ebből lejön kb vagy 7-9 cm a fogó rész miatt.

Tehát a tényleges méret kb. 20 cm körül van, ha meg lovagoltok rajta akkor eleve még annyi se.


[link]


2015. júl. 21. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Én imádnám :DDD

29N

2015. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

én nem nő vagyok, de szerintem itt nem a többi nő véleménye számít...vagy esetleg megveheted annak akinek bejön...


itt aki számít az a párod...

mekkora a te méreted? szokott e ilyen dolgokat használni? vagy használt e már? hogy áll hozzá ezekhez a dolgokhoz? (van aki élből elutasítja)


szerintem kicsit puhatolózz mielőtt megveszed, ha meg tudod, hogy használná, méretben megfelelő akkor lepd meg vele :)


22F

2015. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Te mennyire örülnél, ha a barátnődtől egy guminőt kapnál?
2015. júl. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Te vagy az igazi férfi aki műbrokit ajándékozna a barátnőjének :D Ha van igazi férfi, mi szükség ilyen cuccra? :)
2015. júl. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Ha úgy érzed melletted szüksége van egy ilyenre, akkor nem semmi önkritikád van. Örülnék, persze, ha már te nem tudod megadni, ami kell, valahonnan meg kell kapni...
2015. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm a választ, a többieknek pedig csak annyit, hogy nem a tini kategóriában vagyunk, 18 éven aluliak inkább hagyják el az oldalt.
2015. júl. 21. 10:33
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdező a stílusodból ítélve te is 18 körüli csaj lehetsz.

Miért nem dupla végűt veszel? Akkor mindketten együtt élvezhetnétek a dolgot.

2015. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Baromi csalódott lennék.
2015. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, 21L
2015. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ember, jóóól megkérik az árát :D


de ha már van párom, az övé tökéletesen elég és még fizetni se kell érte.

2015. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!